ZhyrinovskyjДонбас, Крим, Чернівці, Закарпаття відношення до України не мають - вважає Володимир Жириновський. Всі міжнаціональні відносини вибудовуються так: територія, економіка, мову. І не треба ділити територію.

 

Таку думку висловив лідер ЛДПР, член ради Держдуми Володимир ЖИРИНОВСЬКИЙ на міжнародній науковій конференції "Російсько-українські відносини: реалії та перспективи», текст виступу якого ексклюзивно публікує тижневик «2000».

«Подарунки, які чинила радянська влада - Донбас, Крим, Чернівці, Закарпаття - ніякого відношення до України не мають. Закарпаття - це або Угорщина, або Закарпатська Русь. При чому тут Україна!

Чернівці ми у румунів відібрали як країна-переможниця за те, що фашистська Румунія йшла на нас 22іюня. Це маленький подарунок. Потрібно було всю Румунію забрати. Це слабкість: Сталін погано розбирався в політичних картах. Вони разом з великою Німеччиною напали на нас і мріяли, що будуть серед переможців в 1941 р.

Далі всі події розвивалися навколо Польщі. При чому тут Україна? Польщу ділили постійно. Але ми змушені були ділити. Нам Польща не потрібна була. Але Австрію ж віддаватимуть, а раз російська армія пролила кров, ось сусідню беріть, шматок Польщі.

І це проблема ".

Що стосується «мовного питання», то Володимир Вольфович проти насильницької русифікації та українізації.

«Я противник того, що за радянської влади була насильницька русифікація, але я противник того, що зараз йде насильницька українізація. Через насильство ми питання не вирішимо. На зло росіяни будуть говорити російською, на зло. Чи не будете насильно змушувати їх відмовитися від мови, вони будуть вчити українську.

Треба виконувати вимоги нацменшин. Дотримуйтесь права нацменшин. Але росіяни не є таким вже нацменшиною. Тому треба робити все добровільно. А тих, хто не знає, що сьогодні багато українців за Євросоюз, пошліть до Прибалтики на екскурсію. Нехай поговорять з жителями: ті раді, що вони ... в Євросоюзі? Вони його заплюють за такі питання. У Чехію нехай поїде на екскурсію ".

Пресс-бюро «2000»

Loading...

Дивіться також

  • Ordering

Коментарі   

+1
alisa
В.В. абсолютно прав! Здравый комментарий и правильное мышление. Закарпатье душой не с Украиной!...увы территориально...
20 липня 2013 Цитата
+6
Одесситка
По этому ушлепку давно психушка плачет! И нашего колесниченко пусть прихватит!Это ж надо такую ересь нести!
19 липня 2013 Цитата
+7
Українець
Жирик що, мацою об'ївся?
19 липня 2013 Цитата

Залиште свій коментар


Оновити Захисний код