воєводин

Водоспад «Воєводин» на думку адміністраторів та засновників нашого сайту також заслуговує на те, щоб опинитися в числі семи чудес нашого краю. Воєводин або ще називають Воєводино розташований далеко в горах, в українських Карпатах, на південних схилах гірського масиву Полонина Руна (Рівна). Гідрологічна пам'ятка природи місцевого значення, розташований на річці Воєводин, у межах Державного заказника «Соколові Скелі», що знаходиться за 12 км від села Тур'я Поляна Перечинського району, Закарпатської області. Висота головного каскаду становить 5-6 м. Воєводин — рідкісна та прекрасна пам'ятка природи, яка має ще й наукове, естетичне та рекреаційне значення.

Серед істориків та краєзнавців існують припущення, що цей водоспад утворився в результаті сильного землетрусу, під час якого в гірській породі поперек вузької глибокої долини виникла тріщина, і вода з 9-метрової висоти двома потоками спадає у маленьке озеро.

Дійти до вершини цього водоспаду є дещо складніше, ніж до більш відомого Шипоту. Та й більшість туристів поки що відвідує водоспад “Шипіт”. Можливо це тому, що долати відстань пішки до нього легше. Однак “Воєводин” також надзвичайно красивий та мальовничий водоспад і радимо кожному відвідати цю місцевість і зануритися у глиб лісів та гір. І тим, хто все таки наважився подолати відстань, зоб побачити Воєводин впевнено твердимо – не пожалкуєте!

водоспад воєводино водоспад закарпаття воєводино

Loading...

Залиште свій коментар


Оновити Захисний код