Липовецьке озеро

Озеро Липовецьке – це одне з тих місць на Закарпатті, яке ще не є настільки популярним місцем для відвідин туристами. Тому, тут багато хто ще не був. А це варто побачити. Краса ще та. Озеро знаходиться в селищі Липовець Хустського району. Сам Липовець знаходиться в 15 кілометрах на північ від міста Хуст.

Липовецьке озеро ще в народі називають «Морське око». Це озеро вулканічного походження. Воно розташоване в гірській долині на висоті 526 метрів над рівнем моря. Саме тут Вам відкриється прекрасне видовище з живих квітів, пухнастої трави і густих дерев.І все це розкинулося на різних висотах долини, оповитою контрастним блакитним небом. Свою назву «Морське око» отримало завдяки холодній прозорій воді.

Що цікаво, Липовецьке озеро не має притоків і живиться підземними водами, що надходять з великих глибин. Звідси й пішло повір'я, ніби озеро не має дна. Дехто ще називає його «бездонне». З озера сильним струменем тече гірський потік. «Морське око» - пам'ятка вулканізму в Карпатах.

У лісі над озером є вулканічна червона скеля. Дуже цікавий об'єкт, який височіє серед лісу. Над скелею розляглася велика галявина. Через неї веде стежка, яка півколом виводить на розлогу полонину вершини(802 метри). З неї відкриваються неймовірно красиві краєвиди на долину Боржава та масив Великий Діл.

Вдалої Вам дороги та гарного відпочинку! Тільки не залишайте за собою сміття!

Loading...

Залиште свій коментар


Оновити Захисний код