med dim 1Перший в Україні дегустаційний зал “Медовий дім” в рамках “Медового туристичного маршруту Закарпаття” запрошує всіх відчути смак справжнього Закарпатського меду.

В рамках дегустації ми пропонуємо чотири сорти меду, квітковий пилок та три види медових напоїв. А також кожен бажаючий може продегустувати та придбати такі продукти бджільництва, як: мед, пилок, перга, маточне молочко, прополіс, підмор, трутневий гомогенат, личинки воскової молі, воскові свічки.

В нашому ”Медовому домі” Ви зможете відчути дух справжнього вулика, де Ви почуєте захоплюючу розповідь і побачите фотографії про життя та роботу бджіл. А також у нас можна побачити колекцію меду з більш ніж 80 країн світу, унікальні воскові свічки, колекцію іграшкових бджілок.

На деякий час можете стати навіть бджолярем, одягнувши костюм пасічника та взявши до рук його інструменти (стамеску, димар та ін.) і почати роботу у справжньому вулику (на жаль без бджіл). А бджілок можна побачити за склом у скляному вулику, а також послухати, як вони гудуть.

Всім відомо наскільки корисним є мед та продукти бджільництва. Лікарі недарма пропонують замінити цукор на мед. Цей продукт унікальний по насиченості корисними властивостями - мед покращує самопочуття, дарує красу і підтримує молодість, корисний для розуму. Про цілющі властивості меду було відоме ще в Давньому Єгипті. Та мед застосовується, не тільки як ліки, він використовується ще й в кулінарії та косметології.

вул. Стара, 50
м. Мукачево
Закарпатська область
Україна

+38 0992997731

+38 0963005775

www.facebook.com/medovuydim/

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

«Медовий дім» пропонує:

  • дегустацію меду та медових напоїв;
  • цікаві лекції про життя бджіл;
  • інформацію про походження бджолопродуктів;
  • консультації про застосування продукції бджільництва;
  • реалізацію продуктів бджільництва та виробів з воску;
  • висилаємо товар зручним для Вас перевізником.

Дегустація Дегустація Дегустація Діти в медовому домі Гості Лекія Медовий дім Мед з різних країн світу Медовий дім

бджоли за склом бджоли за склом бджоли за склом бджоли за склом Продукція Продукція Продукція Рій Сувенірна продукія Сувенірна продукія Сувенірна продукія Свічки з воску Свічки з воску

Loading...

Залиште свій коментар


Оновити Захисний код