До Вашої уваги найпопулярніші гірськолижні курорти Закарпаття

Драгобрат найбільш високогірна гірськолижна база в Україні. Вона знаходиться на висоті 1400м над рівнем моря, на стику хвойних лісів і зони альпійських лугів. Розташований «Драгобрат» у підніжжі карпатських гір Стіг (1705 м.) і Близниця (1884 м.),   неподалік від смт Ясіня (10 км).

Існує ще й інша, «народна» назва Драгобрату - «Карпатська Сибір», яку їй дали відпочиваючі та туристи. Пов’язано це з тим, що сніг в цих місцях може лежати з листопада до травня, і саме це робить ідеальним місцем відпочинку як для екстремалів так і для початківців.

Гірськолижна база «Красія» - розатшована поблизу села Вишка, Великоберезнянського району, Закарпатської області. «Красія» - одне з дивовижних місць в Карпатах, що відрізняються своєю красою. Приватні готелі дивують там відмінним сервісом. Відсутність натовпу в цьому курортному регіоні дозволяє спокійно насолоджуватися катанням по схилах.

Гора Красія була належним чином оцінена любителями гірських лиж ще в 80-х роках минулого століття. Тоді, зусиллями ентузіастів від спортивних клубів, за кошти різних державних організацій тут було побудовано крісельну дорогу і буксирувальний витяг.

Гірськолижні підйомники розташовані поблизу села Пилипець, що знаходиться в Міжгірському районі Закарпатської області. Через село проходить автотраса Міжгір’я-Воловець. Відстань До найближчої залізничної станції «Воловець» - 15 км. Відстань з Пилипця до Ужгороду – 137 км, до Львову – 190 км

Пилипець розташований на висоті 700-750 м. над рівнем моря. Біля села знаходиться чарівний водоспад «Шипіт», який є туристичним об’єктом для подорожуючих. Оточене чудовими краєвидами, село Пилипець є відомим місцем зимового та літнього відпочинку, місцем туристичних маршрутів до водоспаду Шипіт, сходжень на хребет Боржави

Подобовець - курорт, що знаходиться в високогірній частині Закарпатської області. Село Подобовець розташоване в Міжгірському районі Закарпатської області. Відстань до залізничної станції «Воловець» - 15 км.

Послуги:

Схил довжиною 1300 м., має головний(центральний) спуск і два рукави- правий і лівий. Всі три напрямки сходяться внизу в останній третині схилу.

Перепад висот 230м. Крутизна схилу на різних ділянках суттєво відрізняється.

Село Верхній Студений знаходиться в Міжгірському районі Закарпатської області, неподалік від Львівщини. Тут знаходиться невеликий гірськолижний комплекс "Бескид". Кататися можна на двох гірках: одна велика і полога довжиною 1000 м, вільна від лісу, інша коротше й крутіше, довжиною 400 м, але ввечері освітлена (якщо набирається 7-10 чол.).
Працює 3 підйомники:
"великий" канатно-буксирувальний витяг довжиною 1000 м, перепад висоти 200 м.
2 бугельних по 800 м
бугель спорткомплексу "Адреналін" - 450 метрів.

Селище Жденієво знаходиться в Воловецькому районі закарпатської області, на висоті 542 метра над рівнем моря, біля підніжжя головного Бескидського хребта з найвищою точкою г.Пікуй (1405 метрів над рівнем моря).
Тут функціонує гірськолижний підйомник ВЛ-1000, телескопічний бугель. Гірськолижна траса довжиною 800 метрів з перепадом 140 метрів. Гірка досить крута, для тих, хто катається середнього рівня, але підйомник працює не регулярно і поки ніхто не може дати гарантію в тому, що він запрацює в новому сезоні.

База відпочинку "Ізки" знаходиться в мальовничій гірській місцевості в селі Ізки, Міжгірського району Закарпатської області, біля підніжжя гори Магура-Жид, в одному з найбільш екологічно чистих регіонів України.
На території працюють 2 підйомники:
- двокрісельний, довжиною 980 м, з пропускною здатністю 1200 осіб / год.
- бугельний підйомник, довжиною 950 м, з пропускною здатністю 600 чол. / год.
Траси довжиною 1500 - 2750, шириною до 350 м. Працює ратрак, є снігові гармати.

Курорт «Синяк» розташований в районі гори Синяк, що у Мукачівському районі Закарпатської області на висоті 420-450 м над рівнем моря. Є бугельні підйомники довжиною 350 і 1200 метрів. Спуски  досить прості і призначені для любителів і початківців.
В 4 км від курорту «Синяк», в селі Чинадієво розташований оздоровчий комплекс "Водограй". На території бази є бугельний витяг довжиною 400 метрів, працює прокат.

Проживання в санаторії «Синяк» або в місті Мукачево, що за 14 км від гірськолижного курорту «Синяк»

Курорт розташований на горі Лопош (460 м), поблизу санаторію «Шаян». Є 250 метровий бугельний підйомник, перепад висот 30 м. Гора полога, призначена для початківців та дітей.

Для проживання є кілька баз відпочинку. Готелів, мотелів на різні ціни і смак.

Селище Поляна знаходиться в західній частині українських Карпат у Свалявському районі біля підніжжя гори Стрижелець. Також Поляна - бальнеологічний курорт, на якому функціонують два санаторії.
Бугельний витяг довжиною 300 метрів. Ширина траси 150 метрів, перепад висот 42 метрів. Траса для початківців.