Драгобрат найбільш високогірна гірськолижна база в Україні. Вона знаходиться на висоті 1400м над рівнем моря, на стику хвойних лісів і зони альпійських лугів. Розташований «Драгобрат» у підніжжі карпатських гір Стіг (1705 м.) і Близниця (1884 м.),   неподалік від смт Ясіня (10 км).

Існує ще й інша, «народна» назва Драгобрату - «Карпатська Сибір», яку їй дали відпочиваючі та туристи. Пов’язано це з тим, що сніг в цих місцях може лежати з листопада до травня, і саме це робить ідеальним місцем відпочинку як для екстремалів так і для початківців.

Гірськолижні витяги Драгобрату:
1. «Вершина Карпат» - крісельний, 1250 м., ретрак.
2. «Зорепад» - крісельний, 1500 м., ретрак.
3. «Вершина Карпат» - бугельний, 800 м., ретрак.
4. «Драгобрат – 1» - бугельний, 1000 м., ретрак.
5. «Драгобрат – 2» - бугельний, 800 м.ретрак.
6. «Оаза» - бугельний, 800 м.ретрак.
7. «Вершина Карпат»,«Оаза»«Драгобрат » - для початківців.

Dragobrat_3 Dragobrat_2

Послуги, якими Ви можете скористатись на Драгобраті:

Витяги курорту «Драгобрат» розташовані на схилах гори Стіг і Жандарми.

Це витяги довжиною від 600 до 1000м - бугельні та тарілкові. Окрім цього є ще кілька коротких, гачкових.

Бугельні витяги розташовані на доволі пологих і рівних схилах, не порослих деревами. Витяги , що є на схилах г. Стіг не доходять приблизно 500 м до її вершини. Інші витяги розташовані на різних схилах, як це показано на схемі.

Всі схили плоскі та рівні, без перепадів висот. Деякі траси прокладені по цікавих ділянках гір, що дає можливість отримати більше вражень від катання на лижах чи сноуборді.

Лижня школа :

Якщо ви дійсно хочете за кілька днів навчитися кататися на лижах чи сноуборді – спеціалісти цих напрямків швидко поставлять Вас «на лижі» чи на «сноуборд» і навчать кататися.

Free ride тури:

 

Новинкою та ізюминкою цього сезону є Free-ride - тури та екскурсійні поїздки!

Фрірайд (англ. freeride) - катання на сноуборді або гірських лижах поза підготовлених трас і, як правило, поза областю обслуговування гірськолижної індустрії.

 

Дана послуга буде здійснюватися за допомогою ретраків, споруджених спеціальними пасажирськими сидіннями. Тепер у Вас буде можливість проявити свою майстерність на цілинному і отримати задоволення від свободи і краси.

 

Прокат спорядження:

Dragobrat_4Якщо Ви новачок і не маєте власного спорядження для катання або їдете з далеко і просто у Вас немає бажання везти з собою його, на Драгобраті Ви завжди зможете взяти на прокат лижнє та сноубордне спорядження на будь-який смак чи розмір. В асортименті також є санки.
SKI сервіс - фахівці забезпечать Вам мастило інвентарю, підготують ковзаючу поверхню лиж та сноубордів для катання.

 

На рахунок проживання також можете не переживати. Кілька готелів, мотелів, приватних будинків чи кімнат, які здаються господарів забезпечать Вам комфортне проживання та ночівлю, при потребі можна замовляти з харчуванням. Щоправда в пік сезоні, на свята, Вам скоріш за все доведеться наперед забронювати собі номер в готелі, чи кімнату в приватних будинках чи садибах.

Також Вам будуть запропоновані фінські сауни чи російські бані, ресторани, кафе, з різноманітним вибором страв та напоїв як для дорослих так і для дітей.

 


Як доїхати:

 

Щоб потрапити до Драгобрату. Вам спочатку потрібно добратися до смт Ясіня, Рахівського району, в центрі селища Вам буде запропоновано довезти Вас і Ваші речі місцевими жителями.

Loading...

Залиште свій коментар


Оновити Захисний код