Гірськолижна база «Красія» - розатшована поблизу села Вишка, Великоберезнянського району, Закарпатської області. «Красія» - одне з дивовижних місць в Карпатах, що відрізняються своєю красою. Приватні готелі дивують там відмінним сервісом. Відсутність натовпу в цьому курортному регіоні дозволяє спокійно насолоджуватися катанням по схилах.

Гора Красія була належним чином оцінена любителями гірських лиж ще в 80-х роках минулого століття. Тоді, зусиллями ентузіастів від спортивних клубів, за кошти різних державних організацій тут було побудовано крісельну дорогу і буксирувальний витяг.

Через 20 років, на території гори реалізовано масштабний інвестиційний проект, який значно поліпшив інфраструктуру лижного курорту, дав можливість більш ефективно використовувати природні особливості територій.

Підйомники:Krasia_karta_sxyliv

Спусковий комплекс складає:

  • 1 - крісельний витяг (довжина 2250м)
  • 2, 3 - бугельні витяги (довжина 600м і 1000м)
  • 4, 5, 6 - гачкові витяги (довжина 150...300 м)

Ці витяги обслуговують гірськолижні траси зеленого та червого рівнів складності.

Всі схили рівномірно пологі. Ширина спускового коридору 30...60м. Добре, жорстке покриття без горбів. Траса готується і трамбується. Кожного вечора трасу вкатує ратрак. Єдиним недоліком є низька швидкість руху бугеля. Траси організовані таким чином, що з вершини можна спуститися до початку будь-якого з витягів. Для того, щоб перейти на інший витяг треба піднятися на вершину.

 

Послуги:

Якщо Ви не маєте з собою власного інвентарю для катання на лижах чи сноуборді. Ви можете скористатися прокатом спорядження. Починаючи від черевиків потрібного розміру, і закінчуючи лижами та сноубордами.

Для початківців та бажаючих удосконалити свої навики катання на лижах чи сноуборді у Красії є можливість скористатися послугами інструкторів.

Окрім катання на лижах чи сноуборді, Ви також можете залишитись в цих краях щоб помилуватися чарівними краєвидами та подихати свіжим гірським повітрям, а також поринути в життя місцевих жителів та їхніх традицій. Для Вас тут збудовані готелі, мотелі, турбази, а також приватні садиби, які обладнані всім необхідним. Житло на різний смак та гаманець.

Також Ви зможете поласувати стравами закарпатської, української та угорської кухонь в кафе, колибах чи приватних помешканнях поблизу Красії чи попаритися в сауні чи бані.

Krasia2    Krasia1 Krasia3

 


Як доїхати:

 

Автотрасою Самбір – Ужгород доїхати до села Кострино , звідти дістатися до села Вишка.

Також з Львова, Ужгород чи Мукачева можна дістатися прямим сполученням до станції «Кострино» без пересадки.

інтернет-сайт: krasiya.info

Loading...

Залиште свій коментар


Оновити Захисний код