Подобовець - курорт, що знаходиться в високогірній частині Закарпатської області. Село Подобовець розташоване в Міжгірському районі Закарпатської області. Відстань до залізничної станції «Воловець» - 15 км.

Послуги:

Схил довжиною 1300 м., має головний(центральний) спуск і два рукави- правий і лівий. Всі три напрямки сходяться внизу в останній третині схилу.

Перепад висот 230м. Крутизна схилу на різних ділянках суттєво відрізняється.

Podobovec2Верхня частина спуску довжиною 600 м порівняно стрімка(крута). Лижники з досвідом навчання чайників радять тих вище половини гори не піднімати.

Середня, довжиною 400м.

Далі на нижній ділянці довжиною 400м схил стає стрімкішим. В цьому місці сходяться всі три рукави в один спуск. Схили очищені від чагарника за винятком окремих дерев, які подекуди заставляють звертати на себе увагу.

На нижній ділянці працює одномісний витяг довжиною 350 м. Ця ділянка спуску дуже добра для початківців і катання з дітьми.

Витяги працюють стабільно.

Також Ви матимете можливості винайняти номер в мотелях чи кімнату в приватних будинках для кількаденного перебування в Подобовці.

Podobovec3Також тут є бар, колиба. Інтенсивно представлена домашня кухня місцевими жителями.

 

Як доїхати:

 

Спочатку Вам потрібно добиратися до смт «Воловець», звідти рейсовими автобусами до села Подобовець, або ж Ви можете винайняти таксі.

 

Карта Подобовця:

Loading...

Залиште свій коментар


Оновити Захисний код