Гірськолижні підйомники розташовані поблизу села Пилипець, що знаходиться в Міжгірському районі Закарпатської області. Через село проходить автотраса Міжгір’я-Воловець. Відстань До найближчої залізничної станції «Воловець» - 15 км. Відстань з Пилипця до Ужгороду – 137 км, до Львову – 190 км

Пилипець розташований на висоті 700-750 м. над рівнем моря. Біля села знаходиться чарівний водоспад «Шипіт», який є туристичним об’єктом для подорожуючих. Оточене чудовими краєвидами, село Пилипець є відомим місцем зимового та літнього відпочинку, місцем туристичних маршрутів до водоспаду Шипіт, сходжень на хребет Боржави

та вершини Великий Верх (1599м.), Стой (1679м.), Гимба (1497 м.), Жид Магура (1517м.).

В околицях села Пилипець знаходиться три бугельних витяги: на в'їзді в село - витяг бази "Затишок" (450м.), на г. Гимба в Верхньому Пилипці - витяги "Боржавські полонини" (1500м.) та "Магура" (900м.). Неподалік, у сусідньому селі Подобовець, розташований ще один витяг довжиною 1000м.

Pylypets2   Pylypets3


Траси та витяги
Витяг "Боржавські полонини" розташований на північному схилі гори Гимба (1497м.) біля її підніжжя. На сьогоднішній день це найдовший швидкісний бугельний витяг в українських Карпатах з двомісними бугелями. Пропускна здатність витягу - 600 чол./год.

Дві траси спуску загальною довжиною біля 4000 м задовільнять як професіоналів, так і любителів гірських лиж з невеликим стажем. Останні 300 м. трас утворюють пологий та широкий викат - улюблене місце катання дітей та початківців.

Витяг "Боржавські полонини" працює щоденно з 9.00 до 17.00 (в другій половині лютого та березні до 18.00). Регулярна підготовка снігового покриття трас спуску здійснюється ратраком Pisten Bully.

Якщо Ви не маєте чи просто не взяли з собою спорядження, то пункти прокату лижного спорядження нададуть Вам такі послуги.

Проживання, харчування та сервіс:

PylypetsПроблем з житлом у Пилипці у подорожуючих не має виникнути. Хто приїхав сюди на кілька днів, отримає вибір для себе на любий смак та ціну: готелі, мотелі, турбази, приватні садиби та будинки. Вибирай, що душа забажає. І все це знаходиться неподалік від підйомників.

Харчування в районі витягу можливе в невеличких кафе-барах, розташованих неподалік поляни викату, а також за рахунок пропозиції місцевих господарів.

Від нижньої станції витягу здійснюються кінні перевезення для бажаючих селом Пилипець, а також до села Подобовець та до незрівнянного водоспаду «Шипіт».


Як доїхати

:

 

Спочатку Вам потрібно добиратися до смт «Воловець», звідти рейсовими автобусами до села Пилипець, або ж Ви можете винайняти таксі.

Loading...

Залиште свій коментар


Оновити Захисний код