ТрембітаРегіон розташування комплексу "Трембіта" також називають буйволячою столицею. У селі Велятино і досі можна побачити буйволів "закарпатської” популяції. Історики вважають, що батьківщиною тварин є Індокитай і, що буйволи в Карпати потрапили за часів Хана Батия, як їжа для його війська. З того часу тварини і залишилася в Карпатах, пристосувались до наших кліматичних умов, та стали невід'ємною частиною нашого краю.

Але одним з найцінніших багатств Закарпаття, і зокрема нашого краю, є лікувальні мінеральні води, вживання яких ми успішно використовуємо в лікувальних процедурахнашого оздоровчого комплексу.

 

Інфраструктура:

ТрембітаДо оздоровчого комплексу «Трембіта» належать:

1-й корпус, 
в якому розташовано 11 житлових номерів з яких 
4 номери типу "економ", (2-х спальне ліжко, душова кабінка + туалет, телевізор-супутникове телебачення, wifi інтернет.) 
9 номерів типу "стандарт" та
2 номери типу "напівлюкс",
а також ресторан, сауна, та реєстратура поселення гостей, (без санаторно-курортних книг).

Трембіта2-й корпус Оздоровчий

(тут лікують емфізему легень, фарингіт; ларингіт; замалення приносових пазух (гострі та хронічні синусити, гайморити, фронтити,); часті простуди, вірусні інфекції верхніх дихальних шляхів; тонзиліти; ларинготрахеїти; пневмонії; хронічні обструктивні захворювання легенів; алергічний альвеоліт; стани після торакальних операцій;)
тут розташовано 4 житлових номери типу "люкс" а також 
Кабінет головного лікаря, Соляна кімната , лікувальні ванни, озокерит, масажний кабінет, спортзал, їдальня, конференц зал (на 250 місць), адміністрація та реєстратура поселення гостей (з санаторно курортними книгами)

Трембіта 3-й корпус житловий
тут розташовано 14 житлових номерів типу "напівлюкс". Кожен номер має індивідуальний вхід, та безкоштовну парковку для автомобіля

До послуг гостей "Трембіти" також Wi-Fi зона(безпровідний інтернет), який функціонує по всій території комплексу, відкритий басейн, ставок де проживаючі зможуть половити рибу, з можливістю замовити приготування риби в ресторані, чи за бажанням самостійно приготувати її на мангалі, що знаходиться на острівку, присутнябезкоштовна автостоянка, що охороняється.

Екскурсії та дозвілля

Для бажаючих передбачені групові запливи (рафтінг) по річці Тиса, яка тече неподалік.

Також організовуємо екскурсії в Долину нарцисів, озеро Синевир, в Мукачівський замок, можна подивитися на вироби місцевих народних умільці в селі Іза (плетіння виробів з лози), або ж відвідати оленячу чи буйволячу ферму та ще багато багато іншого.


Контактна інформація:

09453, Закарпатська обл., Хустський р-н, с.Велятино,
урочище Думинці (6км від м.Хуст)

Loading...

Залиште свій коментар


Оновити Захисний код