ШиповецьБаза відпочинку «Шиповець» розташована в тихому і гармонійному куточку Закарпаття, в ущелині між двома горами , на автотрасі Свалява-Перечин, (біля с. Порошково, Перечинського району ). Гірські пейзажі, свіже повітря, чиста вода із глибинної гірської свердловини дають можливість кожному відвідувачу цієї бази здобути гарний настрій і відновити сили як фізичні так і душевні.

DubrynychiСело Дубриничі – розташоване у Перечинському районі Закарпатської області між районними центрами Перечин та Великий Березний.

Дубриничі - село "білого золота" і чорних спрацьованих долонь,що люблять землю. Село Ужанської долини,де не лем люди, але й ночі-добрі...І дні, котрі вплетені в мереживо звичіїв, характерів і доль. І запах смажених грибів, і смак печеної картоплі, і файна посмішка веселої шинкарки, що п' янила сильніше домашнього вина, і гостинність давньої корчми, відкритої всім вітрам. І давній пілігрим - мандрівник зрання, котрий понад 680 літ тому сказав нашим предкам на прощання:"Була в мене тут добра ніч..." І всі так потім казали. І сталася назва села - Дубриничі.

БерізкаУ центрі міста Перечин, приблизно в ста метрах від автотраси, що веде з Ужгорода до Львова, знаходиться готельно-ресторанний комплекс "Берізка".

voevodynoДля тих кому хочеться втекти з міста! Подалі від бетону, шуму, пороху, автомобілів, вічних нервів і втоми, і врешті-решт по-справжньому. Ближче до природи, в ліс і гори! - Вкотре вирішуєте Ви, і їдете ... в невеликий лісок, переповнений людьми, та ще мало не в межах міста. Ви ж не фанатик, щоб забратися пішки в якусь глухомань - і ні помитися нормально, ні поспати ... Романтично, звичайно, тільки не всіх влаштовує.