Готель "Кушавель"Готель "Кушавель" розт ашований на полонині «Драгобрат», у ста метрах від підйомників на горі Стіг. Готель приймає гостей лише в лижний сезон (з листопада по квітень). Серед лижників вважається кращим готелем на Драгобраті. Чотириповерховий готель відкрилася на Новий рік 2004 і вже кілька років приймає гостей, залишаючи у них масу приємних спогадів про відпочинок.

До послуг гостей розміщення в номерах категорії:

стандарт - номер з двоспальним ліжком, телевізором і всіма зручностями. Є номери з додатковим розкладним кріслом, де може розташуватися дитина.

люкс - двокімнатний номер в якому є все необхідне для комфортабельного відпочинку. Одна кімната - спальня з телевізором і двоспальним ліжком, друга - вітальня з двома розкладними кріслами (або з кріслом і ліжком) і холодильником.

На першому поверсі знаходиться їдальня кімната, де харчуються проживаючі. На другому поверсі працює бар, де можна смачно пообідати, а також провести вечір в приємній атмосфері. У 20-50 метрах від готелю знаходиться підйомник Цибуленко і т / б Драгобрат.

Приїжджайте відпочивати в готель «Кушавель» Тут на Вас чекають кращі номери і обслуговування. Ви можете розміститися в одному з номерів люкс або стандарт. У всіх номерах є зручності і телевізори, у люксах також холодильники.

На відстані 100-150 метрів знаходяться 4 бугельних підйомника (2 підйомника по 1000м, 1 підйомник 250м на навчальному схилі «жабник», 1 підйомник 250м), які піднімають лижників на вершину г.Стіг (1707м н.р.м.). Тут є траси як для досвідчених лижників, так і для новачків. Можлива доставка лижників на вершину г.Жандарми (1800м н.р.м.), що забезпечує довжину спуску до 3 км. Загальна протяжність трас - до 10км. Підготовка схилів ведеться двома ратраками.

Готель "Кушавель"Готель "Кушавель"

 


 

Адреса:

Україна, Рахівський р-он,

Полонина (гірськолижній курорт) «Драгобрат»

Loading...

Залиште свій коментар


Оновити Захисний код