ВеликийГотельник комплекс «Великий» розташований у селі Калини, Тячівського району, Закарпатської області.

Архітектурний ансамбль готельного комплексу «ВЕЛИКИЙ» виконаний у стилі заміського будинку, що складається з трьох окремо побудованих двоповерхових  корпусів А,В,С, які мають свій стиль та внутрішній дизайн. Номерний фонд усіх трьох складає 26 номерів. Всі корпуси обладнані автономним опаленням,електрифіковані та мають систему водопостачання. Усі номери забезпечені супутниковим телебаченням.

БоркутГотельний комплекс «Боркут» розташований у мальовничів гірській місцевості, у селищі Усть-Чорна, Тячівського району, Закарпатської області.

Готельний комплекс «Боркут» - це поєднання європейського комфорту та української гостинності. Ми пропонуємо сервіс та затишок для всіх наших гостей.

ПалсірБаза відпочинку «Палсір» знаходиться у відомому на всю Україну та далеко за її межами курортному куточку Солотвино, що на Тячівщині.

 

Готель «Фортуна»Готель «Фортуна» знаходиться в затишному куточку Закарпатської області, селищі міського типу Дубове, Тячівського району. Дубове розкинулося серед мальовничих Карпатських гір, поруч - річка Тересва. Також тут є мінеральне джерело «Підчос».
Адміністрація готелю запропонує Вам дво- та тримісні номери, затишний хол з телевізором (супутниковим телебаченням).

  • Безкоштовна стоянка автотранспорту
  • Покриття UMC та Kyivstar
  • Більярд, настільний теніс
  • Ресторан (закарпатська кухня, широкий вибір страв, можливі індивідуальні замовлення), бар
  • Відстань до підйомника - 5 км (600 м спуску). Можливість прокату лиж, замовлення послуги інструктора
  • У приміщенні готелю розташована перукарня
  • Розвинена інфраструктура: магазини, банк, аптека,
    медична установа

U_AlexaМіні-готель «У Алекса» розташований в селищі міського типу Усть-Чорна, що знаходиться в Тячівському районі Закарпатської області. Усть-Чорна знаходиться далеко в горах, на Північний Схід від районного центру міста Тячів.

Відпочинок в приватному будинку стає все популярнішим, адже ми зацікавлені, щоб наші гості залишилися задоволені. Ми надамо вам теплоту, затишок і комфорт, щоб ви відпочили не тільки тілом але і душею. Міні-готель «Алекс» має чотири кімнати,
в яких одночасно може розміститися дев'ять осіб.