ПалсірБаза відпочинку «Палсір» знаходиться у відомому на всю Україну та далеко за її межами курортному куточку Солотвино, що на Тячівщині.

 

Тут перед Вами відкриється чудовий краєвид на озера із цілющою солоною водою. Концентрація солі у воді складає 300 г/л. Вода містить галофільні мікроорганізми, які під дією ультрафіолету виробляють галородопсин, що має лікувальні властивості при шкірних захворюваннях, зокрема псоріаз, також позитивний ефект спостерігається при деяких видах дерматитів. В озері наявні грязі, які є аналогічними лікувальним грязям Одеси та Криму, що використовуються для лікування захворювань опорно-рухового апарату.

Проживання:

ПалсірНа території бази розміщені 9, 2-х поверхових будинків, без зручностей, (4місця знизу і 2місця зверху), а для охочих відпочити зі зручностями 2 будинки-люкс та готель на 10 люкс номерів із всіма зручностями (душ, туалет, холодильник, супутникове телебачення) . Для любителів відпочинку просто неба у власних палатках -  існують відведені для цього місця. Також на території бази розташовані 2 душі з холодною та гарячою водою. Присутні також бар та кухня, де завжди готові пригостити Вас різними напоями та домашніми стравами. Родзинкою бази являються басейни із солоною водою, один з яких містить "джакузі”, а для найменших відпочиваючих невеличка дитяча галявина, та надувні гірки які не залишать малечу байдужою.

Абсолютно новий 3-х поверховий будинок, 10 номерів (4 номери по 2 місця, 4 номери - 4х місні та 2 - 4х місні, просторі люкси з додатковою кімнатою та можливістю доставити додаткове ліжко)

2- х містний люкс (душ, туалет супутникове тв, холодильник)

4- х місних люкс (душ, туалет супутникове тв, холодтльник + диван)

4- х місний просторий люкс (душ, туалет супутникове тв, холодтльник + додаткова кімната)

в кожній кімнаті холодильник.

Контактна інформація:

Закарпатська обл., Тячівський р-н., смт. Солотвино вул. Озерна 39, база відпочинку “Солені озера” Тзов “ПАЛСІР”.

Loading...

Залиште свій коментар


Оновити Захисний код