Оздоровчо-рекреаційний комплекс «Косино»Оздоровчо-рекреаційний комплекс «Косино» розташований у с. Косино (Косонь), Берегівського району, що на Закарпатті. На території 200- річного дубового гаю, площею 8 гектарів.

Територіальне розміщення комплексу поблизу кордону з Угорщиною суттєво вплинуло на стиль, в якому він виконаний. В основному, це австро-угорський стиль, якому відповідають біла штукатурка і коричневе дерево, специфічні різьблення по ньому.

Якщо заглянути всередину комплексу, ви побачите рецепцію та великий хол. Все виконано в австро-угорському стилі, особливо його підкреслює діюча австрійська піч на дровах, раритетний настінний годинник, прядені вручну штори, із притаманною цій території вишивкою, у вигляді тюльпанів.

Ще 15 років тому, на цій території знаходилася стара база. А у 2006 році територію викуплено, згодом у 2012 році запущено 5 річний проект по розвитку оздоровчо-рекреаційного комплексу. Планується будівництво власного готелю та інших принад для відпочиваючих.

Оздоровчо-рекреаційний комплекс «Косино»

Оздоровчо-рекреаційний комплекс «Косино» пропонує оздоровитись у термальних водах Закарпаття. Цілюща вода курорту піднімається з однієї із трьох діючих, на даний момент, свердловин на Закарпатті, під назвою 16 Т. Гарячий гейзер термальної води прямує із самого серця землі, та, згодом, охолоджується на своєму шляху. Глибина свердловини 1190 метрів під землею. На поверхню вода потрапляє з температурою близько +55°C, охолоджується до +41°C і подається у басейни.

Корисні властивості такої води було визначено спеціалістами в цій галузі. За даними бальнеологічного висновку термальні води Косинського родовища призначені для зовнішнього застосування наступних захворювань:

опорно – руховий апарат: артроз, остеохондроз, артрит, поліартрит, наслідки перелому суглобів, післяопераційний стан, захворювання суглобових тканин,

захворювання серцево–судинної системи: гіпертонічна хвороба I-II стадії, з порушенням кровообігу не вище I ст., постміокардичний кардіосклероз з порушенням кровообігу не вище I ст.,

Оздоровчо-рекреаційний комплекс «Косино»периферична нервова система: травми нервових кінцівок і сплетінь, захворювання нервової системи, радикуліт, полірадикулоневрит,

периферичні судини: атеросклероз судин кінцівок, ендартерит с порушенням кровообігу нижніх кінцівок I-II ступеню, акроангіоневроз, варикоз,

міліарна система: хронічний безкам’яний холецистит, дискінезія жовчовивідних шляхів, стан після холецистектомії.

Рекомендований час перебування у басейні 15 – 20 хв. 3 рази на день.
Протипоказання: хвороби у стані загострення.

За своїм хімічним складом, термальна вода курорту «Косино» багата на залізо(масова концентрація 1,62), марганець, калій, кремній, натрій, фтор, цинк та інші мікроелементи, які комплексно впливають на весь організм людини.
Кислотно – лужний баланс Ph 6,08.
Рівень мінералізації: 8,5 – 11,00 г3/дм.

Загалом, термальні води «Косино» несуть загальний оздоровлюючий ефект на організм, наповнюючи його необхідними для нормального функціонування речовинами та мікроелементами.

До Ваших послуг опис басейнів:

На території оздоровчо-рекреаційного комплексу розташовано чотири басейни: два з них термальні: великий та малий, один – прісний, з «Аква - баром», і ще один - дитячий.

Оздоровчо-рекреаційний комплекс «Косино»Великий термальний басейн (+41°C) працює у всі пори року, оскільки має безпосередній перехід до «Королівської зали» комплексу, в якій можна відпочити, зміряти артеріальний тиск до і після купання, а в холодні пори року зігрітись та обсохнути. А звідси перейти в кімнату відпочинку, душову, масажний кабінет, магазин чи рецепцію.
Малий термальний басейн (+41°C) – працює влітку.

Прісний басейн з «Аква-баром» (+30°C) - працює в теплі пори року. Басейн виконаний у мексиканському стилі, значно більший за термальні, тому чудово підійде любителям поплавати. Тут постійно звучить музика, бажаючі можуть замовляти екзотичні коктейлі та скуштувати смачної угорської кухні.

Дитячий басейн – працює літом, мілкий, чудово підходить для дитячого купання. До того ж, біля нього є дитячий майданчик, де ви зможете погратись зі своєю малечею.
Одразу за дитячим басейном розміщені мангали та пересувні кухні, де ви покуштуєте страви угорської кухні, спробуєте шашлик та інші наїдки.

Всі басейни оточені зручними доріжками, лежаками, гойдалками, обладнані численними фонтанами, підводними гейзерами та поручнями. Все в сучасному європейському стилі.


Адреса:

Україна, Закарпатська обл. Берегівський район, с. Косонь, Урочище 1.

Контактні телефони;

+38 (0312) 44-00-44,

+38 (067) 907-55-00

Loading...

Коментарі   

-9
Марія
Здаю кімнати біля термальних вод 0982648426
26 квітня 2015 Цитата
-2
Наташа
Здраствуйте,все кто планирует ехать в Косино -там очень класно.Недёшево 120 грн. за 2,5 год.Отдыхаеш как в Турции.Жили в вел.Бейган - 6км. от Косино,жильё супер -мебли новое-клас!!! двор с беседкой,мангал,много цветов и басейник с рыбками.Хозяины очень любезные(самые лучшие) всё подсказали, детям приносили свежое молоко,творог,сметану,есть домашнее вино -пригощали.Отдых удался.Моря ненадо.Если кто-то приедет к этим хозяевам (Ева и Юрий)передайте привет с Трускавца от Наташи.Контакти-с.вел.Бейган ул.Кошута 20,тел.0958768237
25 липня 2014 Цитата
-32
Васлав
Лікуйся Іван Іванович- цей сайт не для тебе дурак
14 червня 2014 Цитата
+21
Іван Іванович.
Здаю квартиру в місті Берегово(в центрі)0508444323,0976299744
14 травня 2014 Цитата

Залиште свій коментар


Оновити Захисний код