ДрагівськаНа гірському схилі одного з мальовничих куточків Закарпаття у підніжжя вершини полонинських гір Менчул знаходиться Драгівське родовище, з підземних резервуарів якого витікає цілюща мінеральна вода «Драгівська».

Лікувальна-столова мінеральна вода «Драгівська» - це унікальний природний дар, цілющі властивості якого перевірені часом.

Ще за часів язицтва Драгівське родовище згадується серед джерел мінеральних вод – «буркутів», карпатські русини називали його “Цілющою криницею”.

ДрагівськаПроте, особливої популярності джерела вуглекислих вод південно-східної частини Закарпаття із звучною назвою Мараморош, отримали в 16-му століття. Тому з самих давніх часів і по наш час,жителі цього краю відрізняються міцним здоров’ям та довголіттям.

«Драгівська» мінеральна вода – одна із кращих представників вуглекислих хлоридно-гідрокарбонатних, натрієвих, борних вод із мінералізацією 4,0-7,1 г/дм3.

Мінеральна вода «Драгівська», проходячи природну фільтрацію, на протязі багатьох сторіч збагачується різними мінералами, набуває унікального складу і відрізняється неповторним смаком.

Мінеральний склад та фізико-хімічні властивості мінеральної води «Драгівська»

С к л ад

Концентрація іонів мг/дм3

Вплив на організм

Гідро-карбонати

НСО3?

1800-2300

Покращують процес травлення, регулюють функції шлунково-кишкового тракту

Хлориди

CI?

800-1700

Регулюють окисно-відновний баланс і водно-сольовий обмін в організмі, необхідні для утворення шлункового соку

Сульфати

SO42-

<40

Забезпечують нормальний синтез інсуліну, структуру і функцію з’єднувальної тканини, збереження нормальної структури суглобних поверхонь, очищують печінку, прискорюють процес травлення, впливають на ріст нігтів та волосся

Кальцій

Ca2+

100-150

Зміцнює кістки і зуби, поліпшує згортання крові, має протизапальну і антигістамінну дію

Магній

Mg2+

<40

Активізує обмін речовин, зміцнює м’язову тканину,захищає нервову систему, протидіє інфаркту

Натрій + Kалій

Na+ K+

1000-2000

Важливі елементи у воднево-сольовому обміні організму, беруть участь в регулюванні нервової і м’язової діяльності, регулює кров’янийтиск

Специфічні компоненти:

Йод

I-

< 1,59

Необхідний для роботи мозку, регулює функції щитовидної залози, забезпечує нормальний розвиток і функціонування інтелекту, підвищує рівень IQ, забезпечує гормональний баланс в жіночому організмі

Борна

кислота

H3BO3

80-300

Позитивно впливає на репаративні процеси у слизистій шлунково-кишкового тракту, жировий обмін

 

Збалансований вміст мікроелементів у Драгівській мінеральній воді позитивно впливає на мінеральний обмін в організмі людини. Драгівська особливо корисна при станах, коли організм людини втрачає багато рідини, що призводить і до втрати солей (при надмірному потовиділенні та фізичних навантаженнях). У деяких випадках втрати рідини можуть сягати 3-х літрів за годину. Ці стани потребують компенсаторного вживання води, мікроелементів, щоб запобігти як обезводнюванню, так і нестачі життєво важливих електролітів.

 Лікувальні та профілактичні властивості

 Сприятливий вплив Драгівської на наше здоров’я має комплексний характер і спрямований як проти окремих нездужань, так і на зміцнення організму в цілому:

  • є унікальним профілактичним засобом для запобігання хвороб обміну речовин при цукровому діабеті, ожирінні, сприяє зміцненню ендокринної системи;
  • сприяє нормалізації процесів травлення;
  • пом’якшує наслідки несприятливої дії хімічного та радіоактивного забруднення, виводить з організму токсини, шлаки, важкі метали;
  • сприятливо впливає на електролітний обмін;
  • нормалізує показники імунітету та збільшує опір організму до хвороб;
  • покращує загальне самопочуття, підвищує стійкість організму до стресів, знімає втому;

Loading...

Залиште свій коментар


Оновити Захисний код