Едель«Едель» - це мінеральна вода, яка заряджена природною енергією, дарує людям молодість та здоров’я і являється еталоном мінеральної природної столової води.

Свою енергію «Едель» вбирає з унікальної природи карпатських гір, зелених лісів та кришталево чистих джерел і струмків Карпат.

«Едель» видобувається з артезіанської свердловини, яка знаходиться в декількох кілометрах від відомого курорту «Шаян», та славиться на всю Україну своїми цілющими джерелами.

Розлив «Едель» відбувається безпосередньо з свердловини 07-07-МТ, в сучасному цеху розливу, який знаходиться на відстані 50 метрів від свердловини, без доступу повітря та без будь-якої додаткової очистки. Завдяки цьому вода «Едель» зберігає свою структуру та весь спектр хімічних, фізіологічних та відмінних смаковий якостей.

ЕдельПриродна столова вода «Едель» з мінералізацією 0,2-0,6 г/л, відноситься до гідрокарбонатних, сульфатно-гідрокарбонатних вод складного катіонного складу з низьким рівнем мінералізації.

«Едель» в своєму складі має весь комплекс мікроелементів, що робить її незамінною для щоденного вживання та приготування їжі.

Відмінністю мінеральної води «Едель» є вміст мета-кремнієвої кислоти, що сприяє омолодженню організма  та довголіття, у кількості 14-20 мг\дм3

Мінеральний склад та фізико-хімічні властивості «Едель»

 

Склад

Концентрація іонів мг/дм3

Вплив на організм

Гідрокарбонати

НСО3?

100-250

Покращують процес травлення, регулюють функції шлунково-кишкового тракту

Хлориди

СI?

<50

Регулюють окисно-відновний баланс і водно-сольовий обмін в організмі, необхідні для утворення шлункового соку

 

Loading...

Залиште свій коментар


Оновити Захисний код