Kolochava2Мінеральна вода «», яку місцеві жителі називають «Боркут», витікає в Полонинських горах, в одному із екологічно найчистіших куточків Українських КарпатНаціональному природному парку «Синевир».

Колочавське родовище є одним із найбільших на Закарпатті покладом мінеральних вод.

Особливістю хімічного складу вуглекисло-маломінералізованої хлоридно-гідрокарбонатної кальцієво-натрієвої води «Колочава» є високий вміст важливих для організму мікроелементів, зокрема кальцію, магнію і брому. Один літр води містить від 250 до 400 мг кальцію, що становить майже половину добової потреби організму дорослої людини.

«Колочава» не тільки насичує організм цінними життєво необхідними мікроелементами, але й допомагає звільненню його від шлаків, токсинів та сечового піску.

У 1999 році ПП «Бінако» почало розлив мінеральної води «Колочава», тому придбати воду у пляшках можна у будь-якому місцевому магазині.

Купання у гарячому чані з цілющим колочавським боркутом допомагає зняти стрес, розслабитися, позитивно впливає на стан шкіри, лікує ревматизм, радикуліт тощо.

Надзвичайно популярними серед купальників є контрастні процедури, коли після гарячого чану. стрибають у холодний гірський потічок, що тече поруч.

«Боркут» віками був і залишається улюбленим місцем відпочинку для місцевої молоді, туристів, гостей села. Біля джерела облаштовано бесідку для пікніків, кругом стоять дерев’яні лавки. Мальовнича природа та спокій приваблюють сюди чимало відпочиваючих.

Loading...

Залиште свій коментар


Оновити Захисний код