Шаянська джерельнаМінеральна вода «Шаянська джерельна» - природна вода Карпатських гір з відмінними смаковими якостями, має  оптимальну ступінь мінералізації до 0,6 г/дм3, що дає змогу використовувати її постійно без будь-яких протипоказань, застережень та обмежень.

Вода природна питна «Шаянська джерельна» нормалізує процеси обміну в організмі, піднімає тонус, втамовує спрагу, сповнює життєві сили, має відмінні смакові якості, придатна для щоденного вжитку, призначена для пиття і приготуванні їжі.

Шаянська джерельнаАртезіанське родовище Шаянської джерельної захищене від зростаючих негативних впливів цивізації, за рахунок чого вона зберігає всі свої природні властивості і первозданну чистоту.

Свердловина води природної питної «Шаянська джерельна» знаходиться в екологічно чистому регіоні Карпатських гір, широко відомому славнозвісним курортом «Шаян» та біосферним заповідником «Долина нарцисів», що знаходиться під охороною держави.

Вода «Шаянська джерельна» має неповторний і збалансований хімічний склад, крім того  вона:

  • не містить іонів тимчасової жорсткості;
  • має бактеріологічну стабільність;
  • при кип’ятінні не утворює накипу;
  • при розливанні не піддається ніяким хімічним процедурам;
  • не проходить ніякого додаткового очищення;
  • прекрасно виводить шлаки та токсини з організму, завдяки чому сприяє схудненню організму.

«Шаянська джерельна» -  унікальна вода, щодо фізіологічного впливу на організм людини. При щоденному вживанні покращується обмін речовин, процеси травлення та загальне самопочуття, а завдяки вмісту ідеально збалансованих макро- та мікроелементів, вона позитивно впливає на зовнішність людини, сприяє омолодженню організму.

 

Мінеральний склад та фізико-хімічні властивості Шаянської джерельної

Склад

Концентрація іонів мг/дм3

Вплив на організм

Гідро- карбонати

НСО3?

250

Покращують процес травлення, регулюють функції шлунково-кишкового тракту

Хлориди

CI?

50

Регулюють окисно-відновний баланс і водно-сольовий обмін в організмі, необхідні для утворення шлункового соку

Сульфати

SO42-

50

Забезпечують нормальний синтез інсуліну, структуру і функцію з'єднувальної тканини, збереження нормальної структури суглобних поверхонь, очищують печінку, прискорюють процес травлення, впливають на ріст нігтів та волосся

Залізо

Fe3+

0,1

Кальцій

Ca2+

50

Зміцнює кістки і зуби, поліпшує згортання крові, має протизапальну і антигістамінну дію

Магній

Mg2+

20

Активізує обмін речовин, зміцнює м'язову тканину, захищає нервову систему, протидіє інфаркту

Водневий показник, од рН

6,0-8,0


Оптимальний рівень для організму людини.

 

Загальна мінералізація: 0,6 г/дм3

“Шаянська джерельна” містить сприятливо  збалансовану пропорцію натрію, калію, магнію, кальцію, мікроелементів. Завдяки невеликому вмісту мінералів, при регулярному вживанні, вона допоможе Вам і Вашій сім’ї почуватися легко і чудово освіжитися. Таким чином, «Шаянська джерельна» підходить для щоденного оновлення життєвих сил, та забезпечує організм людини оптимальним набором природних мінералів.

Loading...

Залиште свій коментар


Оновити Захисний код