Festuvaliv_mjasnukiv_GechaГеча — село в Берегівському районі Закарпатської області (Україна), заселене переважно етнічними угорцями.

Населення – 1030

Назва угорською мовою - Мезоґече (Mezőgecse)

Село відоме своїм щорічним фестивалем ґентешів (на фото) (різників свиней - угорськ.). Проводиться взимку або ранньою весною. Основою фестивалю є змагання кулінарів (із навколишніх сіл та запрошених із Угорщини) у виготовленні страв із свіжої свинини.

Влітку в Гечі проводиться фестиваль слив, основою якого є змагання у варінні найкращого леквару (сливового повидла), а також дегустація страв із сливами та спиртних напоїв (слив'янок).

Сільська рада Гечі міститься в будівлі 1804 року, яка була садибою сім'ї Койді (Kajdy). На задньому дворі садиби є практично зруйнований фамільний гробівець.

<<Берегівський р-н      
<<Населені пункти Закарпаття 

 


Якщо Ви володієте детальною інформацією(матеріали, фотографії тощо) про населені пункти Закарпаття і бажаєте, щоб про ваше село чи містечко знало все Закарпаття та Україна, то надсилайте інформацію на нашу електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Loading...

Залиште свій коментар


Оновити Захисний код