ОросієвоОросієво - село, центр сільської Ради, розташоване в 16 км від районного центру і в 4 км від залізничної станції Вілок на лінії Ужгород - Солотвино. Село лежить в 1 км від автодороги Ужгород - Берегово - Рахів. Сільраді підпорядковане село Квасово.
Населення - 964 близько 1 000 осіб.

В Оросієві знаходиться центральна садиба колгоспу «Дружба», за яким закріплено 1739 га сільськогосподарських угідь, в т. ч. 1120 га орної землі, 156 га виноградників, 48 га саду. Основний напрям господарства - виноградарство і тютюнництво. Розвинуте м'ясо-молочне тваринництво. З підсобних підприємств діють керамічний, сувенірний, консервний і фарбувальний цехи. За успіхи, досягнуті в розвитку сільського господарства, 16 передовиків нагороджені орденами і медалями СРСР, в т. ч. орденом Трудового Червоного Прапора - тракторист Т. Е. Туранов.


На території Оросієва виявлені поселення: епохи пізньої бронзи (кінець II тисячоліття до н. Е..), Перших століть нашої ери і слов'янське (VIII-IX ст. Н. Е..). Знайдений скарб бронзових виробів епохи пізньої бронзи (XIII-XI ст. До н. Е..), А у с. Квасово- скарб грецьких монет IV ст. до н. е.. (Тетрадрахми Філіппа Македонського).

Історія міст та сіл Закарпаття

Loading...

Залиште свій коментар


Оновити Захисний код