Min_voda_DragivskaДрагово — село, яке знаходиться у хустському районі Закарпатської області.

Населення – близько 4 500 осіб.

Історія

1329 року, за особливі заслуги перед короною угорський король подарував лицарям-братам Драгу та Валькові Хуст із замком, а також землі навколо міста, майже третину сучасного Закарпаття. Брати вирішили оселитись у Драговому ("драг" румунською — "чорт"). Після численних сутичок король силами іншого барона виселив Драга до Трансільванії.

Мінеральна вода Драгівська видобувається в цьому селі.

Мінеральна вода «Драгівська» належить до вуглекислих слабомінералізована хлоридно - гідрокарбонатних натрієвих, борним лікувально-столових вод «Єсентуки 17», хімічний склад який збалансований самою природою таким чином, що містяться в ній біологічно - активні мінеральні речовини надають на організм людини цілющу дію. Це воістину «жива вода». Вона очищена самою природою і розливається безпосередньо зі свердловини № 9М глибиною 60 метрів.

Рішко Микола — закарпатський поет, учитель – вихідець з села Драгово.

 

<<Хустський район
<<Населені пункти Закарпаття

Якщо Ви володієте детальною інформацією(матеріали, фотографії тощо) про населені пункти Закарпаття і бажаєте, щоб про ваше село чи містечко знало все Закарпаття та Україна, то надсилайте інформацію на нашу електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Loading...

Залиште свій коментар


Оновити Захисний код