Тихий - село, яке знаходиться у Великоберезнянському районі Закарпатської області. Центр сільської ради, знаходиться у 45 км від районного центру і в 8 км від залізничної станції Волосянка. Населення - 650 чоловік. Сільраді підпорядковані села Гусний і Сухий.

У Тихому розміщене центральне приміщення колгоспу «Червоний партизан», за яким закріплені 4033 га сільськогосподарських угідь, в т. ч. 483 га орної землі. 664 га займають ліси. Господарство - тваринницького напряму з розвиненим картоплярством, спеціалізується з вівчарства.

За високі виробничі показники 4 передовика колгоспу «Червоний партизан» нагороджені орденами і медалями СРСР.

В селі є восьмирічна школа, фельдшерсько-акушерський пункт, дитячий садок, клуб, відділення зв'язку, магазини.

Перша згадка про село відноситься до 1599 У 1924 р. створена організація КПЧ, яку очолив І. П. Куцик. У роки хортистської окупації 12 людей емігрували в Радянський Союз. Жителі села активно допомагали партизанському з'єднанню Героя Радянського Союзу А. В. Тканко. Після звільнення від фашистської окупації (16 жовтня 1944 р.) 33 місцевих жителя добровільно вступили до лав Червоної Армії, 10 з них загинули смертю хоробрих, 5 учасників Великої Вітчизняної війни удостоєні урядових нагород.

 Поблизу села в урочищі Тихий створений флористичний заповідник «Ялиновий ліс».

Loading...

Залиште свій коментар


Оновити Захисний код