Букове - село, що знаходиться на території Виноградівського району. Центр сільської ради, розташоване в долині Тиси, в 8 км від районного центру і в 10 км від залізничної станції Виноградів. Населення – близкьо 1 700 осіб.

У селі розміщено відділення № 3 радгоспу «8 Березня» (центральна садиба знаходиться в м. Виноградові). За відділенням закріплено 244 га сільськогосподарських угідь, в т. ч. 34 га орної землі, 45 га саду. В колгоспі розвинені виноградарство і садівництво. 21 передовик сільськогосподарського виробництва удостоєний урядових нагород, в т. ч. ланкова М. Л. Лукей - ордена Жовтневої Революції.

На території букового працюють: восьмирічна школа, клуб , бібліотека, фельдшерсько-акушерський пункт, відділення зв'язку, дитячий садок.

Букове відоме з другої половини XVIII ст. У березні - квітні 1919 р. в селі існувала Радянська влада. У 1925 р. тут з ініціативи П. А. Лугош, Ю. М. Рацин і В. М. Копич створена сільська організація КПЧ в складі 13 чоловік. У 1933 р. була заснована місцева організація «Союз робітничої молоді». У роки окупації села хортистської Угорщиною 10 місцевих жителів були відправлені на каторжні роботи.

Loading...

Залиште свій коментар


Оновити Захисний код