ДротинціДротинці - село, що знаходиться у Виноградівському районі Закарпатської області. Центр сільської ради. Розташовані на правому березі Тиси, в 5 км від районного центру і за 3 км від залізничної станції Фанчиково на лінії Виноградів - Берегово.

Населення - близько 1 700 осіб.

У Дротинцях знаходиться відділення радгоспу «8 Березня» (центральна садиба розташована в м. Виноградові). За відділенням закріплено 1181 га сільськогосподарських угідь, в т. ч. 834 га орної землі, 74 га пасовищ, 18 га сінокосів. 72 га відведено під городні культури і овочі. Вирощують зернові (в основному кукурудзу і пшеницю) і овочеві (переважно помідори, перець, капусту) культури. Розвинене виробництво кормів. Тваринництво - м'ясо-молочного напряму. За високі показники, досягнуті в розвитку сільського господарства, 5 передовиків нагороджені орденами і медалями СРСР, в т. ч. двома орденами Леніна і орденом Жовтневої Революції - ланковий А. В. Ловас, орденом Леніна та орденом Трудового Червоного Прапора - бригадир М. Д . Ловска, орденом Леніна - ланковий І. М. Яцканич.

На території села працюють: восьмирічна школа, будинок культури, бібліотека, фельдшерсько-акушерський пункт , дитячий садок, магазини, відділення зв'язку.

Перша згадка про Дротинці виявлено в письмових джерелах 1251 У березні - квітні 1919 р. в селі панувала Радянська влада.

Loading...

Коментарі   

+3
Анна
У вас тут дуже застаріла інформація. Так, наприклад, радгосп "8 березня" не функціонує вже з 1998 року, в селі давно не фельдшерсько-акушерський пункт, а амбулаторія загальної практики сімейної медицини (АЗПСМ) і не восьмирічна школа, а одинадцятирічка.
23 серпня 2012 Цитата

Залиште свій коментар


Оновити Захисний код