Широке - село, що знаходиться у Виноградівському районі Закарпатської області. Центр сільської ради, розташоване в 12 км від районного центру і в 8 км від залізничної станції Рокосово на лінії Чоп - Солотвино. Через село проходить автодорога Ужгород - Рахів.

Населення – близько 2 300 чоловік.

У селі розміщено відділення радгоспу «Виноградівський» (центральна садиба знаходиться в м. Виноградові). За відділенням закріплено 380 га сільськогосподарських угідь, в т. ч. 60 га орної землі, 176 га виноградників. У господарстві розвинуті садівництво і виноградарство. Тваринництво - м'ясо-молочного напряму. За успіхи, досягнуті в розвитку сільського господарства, 14 передовиків удостоєно урядових нагород, в т. ч. ордена Трудового Червоного Прапора - доярка А. І. Рацин.

На території Широкого є: восьмирічна і середня школи, клуб, бібліотека, дитячий садочок, фельдшерсько-акушерський пункт , відділення зв'язку, ощадкаса, магазини.

У 1925 р. з ініціативи М. І. Рацин і П. Ф. Погоріляка створена сільська організація КПЧ. Комуністи користувалися у трудящого населення Вишнього Шарді великим авторитетом.

 

Loading...

Залиште свій коментар


Оновити Захисний код