Дискоклуб «illara»

 illara

Дискоклуб «Illara» - це сучасний танцювальний заклад з чудовим інтер’єром. Яскравий нічний клуб з чарівністю та нестримним драйвом. Найкраща та найновіша музика завжди лунає для відпочиваючих.

Нерідко «Ilara» приймає кращих ді-джеїв Закарпаття, України та Європи, різноманітні стилі музики, а також організовує різні вечірки , влаштовує акції для відвідувачів, пінна дискотека та багато іншого.

Одночасно «Ilara» готова прийняти близько 1000 відвідувачів, а також до Вашого вибору буде великий вибір різноманітних алкогольних та безалкогольних напоїв, можна забронювати столики та м’які частини, а також велика площа танцювального майданчику. Біля дискоклубу також є паркова, яка охороняється, розрахована на 50 транспортних засобів.

Крім усього вищесказаного тут можна смачно поїсти. Ресторан з угорською кухнею працює кожен день. Шеф-повар приготує найсмачніші страви на ваш смак. Нічний клуб "Illara" візьме на себе організацію  різного виду банкетів, свят, весілль. По неділям відбуваються дитячі дискотеки.

FACE-CONTROL:
Адміністрація має право відмовити у відвідувані клубу лицям, які не відповідають установленим правилам.

Клуб включає:

- 2 поверхи, , зал для банкетів та весіль
- До 400 посадочних місць
- Просторий та зручний танцпол
- Ультрасучасне неоновое освітлення танцпола (лазерное шоу)
- Якісна акустика
- Сучасна танцювальна музика від кращих DJ’s України та Закарпаття
- По неділях проводяться дитячі дискотеки
- Танцювальна денс підтримка 
- Ресторан (угорська кухня)
- Молодий та красивий персонал 
- Стильна, адекватна публіка

- Зручна парковка

Контактна інформація:

Закарпатська область,
м. Іршава,
вул. Шевченка, 145

«Ilara» відкрита для Вас:
Понеділка -четвер: з 9:00 до 24:00
П'ятниця-неділя: з 9:00 до 5:00

 

Ilara_golovnaIlara1Ilara3

<<назад

Loading...

Коментарі   

0
ксю
особисто моя думка така: нікому нераджу туда йти в так називаемий клуб Іллара гамське відношення до кліентів дурять в розрахунку тут не те що б неорихінальні напитки а навіть дуже сумнівної якості а якщо недайбоже щось розбили краще тікати відразу тому що тут не як у всіх цивилізованих закладах врахують ціну розбитого в чек а з криками відберуть гроші і випгают =О ь а я навіть нездивуюсь якщо нападуть навас А взагалі Іршава позитивне містечко в якому є й інші цікавинки о:-)
02 липня 2013 Цитата

Залиште свій коментар


Оновити Захисний код