Гора МенчулГора Менчул – знаходиться в південно-східній частині масиву Чорногора між горами Дземброня та Бребенескул, що в українських Карпатах. Вершина гори знаходиться на території Івано-Франківщини (Верховинський район), а південно-західні схили розташовані в межах Закарпаття.

Найвища точка – 1998 метрів.

Найближчі населені пункти знаходяться на Прикарпатті. Це села Бистрець та Дземброня Верховинського району.

Менчул (назва походить із румунської мови) – не надто стрімка, а досить розлога, що сприяє туристам у підкоренні цієї вершини. Менчул є початком хребту Розшибеник і частиною масиву Чорногора. Найближчі населені пункти, з яких буде легко дістатися гори – Дземброня (тут розвинутий зелений туризм), Бистрець, Колочава, Ясіня, Синевир.

На Менчулі дуже красиво! Тут відкривається краєвид на Боржаву (гірський масив) і три хребти: Красна, Пішконя і гори Кук. Схили гори не менш пейзажні – зелені й мальовничі.

Гори – це завжди насолода від навколишньої атмосфери гармонії і приємні спогади опісля мандрівки, адже інакше просто не може бути! Тому приїжджайте сюди й підкорюйте Менчул!


Як добратися?

Дістатися можна від найближчих сіл, повторюся: Дземброня, Бистрець, Колочава, Ясіня. Маршрутний транспорт їде з обласного центру Ужгорода, Івано-Франківська чи навіть Львова, найлегше потрапити до Колочави, тому що це популярний серед туристів куток Закарпатської області. Координати для орієнтації: 48°05′30″ пн. ш.24°35′45″ сх. д.

Loading...

Коментарі   

0
Ігор
:eek: Біля села Колочава ІНШИЙ Менчул, висотою 1501 метр... Ото "загачкували", де Колочава, і де Дземброня, то понад 150 км по прямій, і взагалі тих Менчулів в Закарпатті мінімум три, є ще один біля Драгобрату. Так що ВИПРАВТЕ.
27 червня 2015 Цитата

Залиште свій коментар


Оновити Захисний код