На головну Санаторії

1_Krushtaleve_djerelo Санаторій розташований на правобережжі річки Пині, біля підніжжя гірського хребта за 6 км, на північний захід від міста Свалява. Висота курорту над рівнем моря - 280 метрів.

Створений у 1984 році, санаторій «Кришталеве Джерело» побудовано на базі мінеральної води «Лужанська». Всі номери, їдальня, процедурні кабінети, бювет, знаходяться в одному чотириповерховому корпусі. Відпочиваючі розміщуються у затишних одно, двомісних номерах з усіма зручностями та балконом.

Навколо санаторію екологічно чиста зона, грибні та ягідні місця – все це справить на Вас враження та залишить незабутні спогади про відпочинок та лікування в санаторії «Кришталеве Джерело».

Головний лікувальний фактор – вуглекисла гідрокарбонатно-натрієва мінеральна вода відома під назвою «ЛУЖАНСЬКА - 12» та «ЛУЖАНСЬКА – 3р» (Тип «Боржомі»). Наявність кремнію, йоду, цинку та бору робить її ефективною при захворюванні шлунково-кишкового тракту, імунної, ендокринної, серцево-судинної і сечовивідної систем, а також при порушенні обміну речовин.

Показання до лікування:

Хвороби шлунку та дванадцятипалої кишки:

-функціональні розлади шлунку з порушенням секреції або моторики (функціональна диспепсія)

-хронічний гастрит із збереженою та підвищеною кислотоутворюючою функцією в стадії ремісії, з порушенням секреторної та моторної функції шлунку:

-виразкова хвороба шлунку та 12-ти палої кишки у фазі ремісії, не ускладнена кровотечею, пенетрацією та перфорацією, і без підозри на можливе злоякісне переродження, хвороби прооперованого шлунку в зв'язку з виразковою хворобою шлунку та 12-ти палої кишки ( через 6 місяців після операції).

 1. Хвороби печінки та жовчних шляхів: хронічні гепатити різної етіології, холецистити, ангіохоліти в неактивній фазі і без явищ жовтяниці. Залишкові явища після перенесеного гострого вірусного гепатиту. Дискінезія жовчних шляхів і жовчного міхура. Жовчо-кам'яна хвороба не ускладнена інфекцією і частими загостреннями та не потребуюча хірургічного втручання.
 2. Хвороби підшлункової залози: хронічні панкреатити ( крім туберкульозного) в стадії ремісії.
 3. Хвороби кишківника - хронічні коліти та ентероколіти в стадії ремісмії.
 4. Хвороби нирок: хронічні захворювання нирок та сечовивідних шляхів.
 5. Хвороби ендокринної системи: цукровий діабет легкого та середнього ступенів у стані стійкої компенсації без схильності до ацидозу..
 6. Сприяє виведенню радіонуклеідів, чим покращує стан постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС.

2_procedyru 3_likyvannja

  Методи лікування

  Кліматотерапія: прогулянки по території санаторію, спелеотерапія. Лікувальна фізкультура (кінезотерапія): ранкова гігієнічна гімнастика (спотрзал), теренкур, лікувальна гімнастика, велотренування, ближній туризм.

  Внутрішнє застосування лікувальних мінеральних вод: власна мінеральна вода - питний бювет.

  Бальнеотерапія: загальні вуглекині ванни, хвойні ванни.

  Гідротерапія: циркулярний душ, висхідний душ, підводний душ-масаж, мікроклізми з лікувальними засобами, гідроколонотерапія, зрошування ясен, гідролазерний душ.

  Пелоїдота теплотерапія: озокеритові аплікації.

  Електро- світлотерапія та інші види апаратної (штучної) фізіотерапії: гальванізація та електрофорез, НЧ магнітотерапія, лазеротерапія, дарсонвалізація, ДДТ- діадинамотерапія, СМС- синосуїдальні модульовані струми, інгаляції з мінеральною водою та з відваром трав, аероіонотерапія, спелеотерапія, фітотерапія.

  Лікувальний масаж: ручний масаж (загальний і окремих ділянок тіла), класичний, сегментарний, точковий пальцевий, комплекс фізичних вправ на профілакторі Євмінова.

  Методи діагностики

  Аналіз крові - клінічний, біохімічний: загальний білок, білкові фркції, С-реактивний білок, печінкові проби (білірубін, АЛТ, АСТ), глюкоза крові, глікемічний профіль, фібриноген, коагулограма, протромбіновий індекс, холестерин, $-ліпопротеїди, аналіз крові на сечовину, аналіз крові на сечову кислоту, залишковий азот, креатинін крові, ревмопроби АСЛ-О, ревматоїдний фактор. Аналіз сечі : загальний, по Зимницькому, дослідження сечі за Нечипоренком, копрограма, добова сеча на цукор, аналіз калу на приховану кров.

  Методи мікробіологічної діагностики: аналіз калу на яйця глистів, аналіз калу на дисбактеріоз.

  Методи інструментальної діагностики: термометрія шкіри, вимірювання артеріального тиску, антропометрія, динамометрія.

  Методи функціональної діагностики: електрокардіографія, реовазографія, експрес- обстеження (електорпунктурна діагностики по Фолю).

  Методи променевої та візуальної діагностики: ренгенографія, ультразвукове дослідження ( щитоподібної залози, органів черевної порожнини та малого тазу), ректороманоскопія.

  Методи спеціальної діагностики: гастроентерологічні (pH- метрія), отоларингологічні, гінекологічні.

  Мінеральні води

  1. Лікувально-столова, вуглекисла, «Лужанська №12 », власна, з родовища «Голубинське» використовується для питного лікування у бюветі, при зовнішньому застосуванні- мінеральні ванни.
  2. Лікувальна, вуглекисла, «Лужанська 3р», власна, з родовища «Голубинське» використовується для зовнішнього застосуванні- мінеральні ванни.

  Медичний персонал

  Гастроентеролог, терапевт, гінеколог, уролог, отоларинголог, функціональний діагност.

  Харчування:4_jidalnja

  Затишна їдальня вміщує 200 чоловік. Вам пропонується триразове харчування на всі види дієт. Тут Ви можете переконатися, що страви можуть дивувати і захоплювати не менше, ніж краєвид Карпат. Обслуговуючий персонал забезпечить Вам гарний сервіс. Затишні номери з всіма зручностями,доступні ціни задовільнять будь-який смак і зроблять Ваш відпочинок приємним і незабутнім.

  Серед немедикаментозних методів лікування захворювань органів травлення важливе значення має лікувальне харчування (дієтотерапія). Метою призначення є забезпечення повноцінного харчування в умовах порушення травлення, сприяння нормалізації функціонального стану органів і обмінних процесів, порушених в зв’язку із захворюванням . Раціон повинен включати достатню кількість білків, жирів, вуглеводів, вітамінів, мікроелементів, води.

  В нашому санаторії діє система вибору їжі по меню-замовленням згідно призначеної дієти. По кожній дієті розроблені меню на кожний день тижня. Режим харчування триразовий , але по показанням призначається дробне 5-тиразове харчування.

  При поєднанні в одного хворого двох захворювань, що потребують дієтичного харчування, призначається харчування з дотриманням принципу обох дієт. Наприклад, при загостренні виразкової хвороби у хворого з цукровим діабетом призначається дієта №1, але з виключенням всіх продуктів, що протипоказані при цукровому лікуванні.

   

  Проживання:

  Санаторій «Кришталеве Джерело» створений в 1984 році, побудований на базі мінеральної води «Лужанська». У спальному 4-х поверховому корпусі на Вас чекають одно-двохмісні номери з усіма зручностями а також номери покращенного та напівпокращенного типу планування. Тут Ви в будь-який час можете насолодитись дружньою та привітною атмосферою, відчути увагу і турботу, отримати весь необхідний комплекс послуг на високому рівні. Зручність і комфортність номерів допоможуть Вам як слід відновити сили. Це Ваш дім-далеко від дому. Насолоджуйтесь своєю спальнею. Тут Ви заснете мирно і прокинитесь бадьорим. Ванні кімнати допоможуть Вам відновити сили після раннього прибуття та напруженого дня.

  5_nomer 6_nomer_2

  Як добратися?

  Рейсовими автобусами та потягами до міста Свалява. Далі в напрямку села Поляна Вас підвезуть до санаторію “Кришталеве Джерело” чергові санаторні автобуси або за невисоку плату таксі доставить Вас на віддаль 5км. Залізнична станція розміщена в м.Сваляві,яка являється вузловою і має практичне сполучення з усіма обласними центрами України.

  На даний час санаторій знаходиться на реконструкції

  Loading...

  Залиште свій коментар


  Оновити Захисний код