Орлине гніздоСанаторій «Орлине гніздо» - сучасний унікальний відпочинково-оздоровчий комплекс, знаходиться на території найтеплішого в Закарпатті районного центру міста Виноградів у мальовничому урочищі "Виннички".  Опинившись в "Орлиному гнізді", Ви зануритесь в дивовижний світ передгір’я "Чорної гори" безпосередньо на березі найбільшої у Закарпатті гірської ріки Тиси. Унікальний і неповторний ландшафт, який поєднує густі лісисті гори з переходом в скелі, придатні для скелелазіння, разом із глибоким і чистим озером, що знаходиться в кількох десятках метрів,  штучний водоспад, підсвічений вночі, допоможуть Вам "забутися" на весь період перебування в цьому чудовому краю.

Проживання:

Санаторій "Орлине гніздо" пропонує повний пакет послуг, включаючи проживання, триразове харчування, користування басейном, лікування за напрямками комбінованої фізіотерапії, ортопедії. травматології, неврології,  кардіології, пульмонології .

В санаторії до послуг відпочиваючих 20 двомісних номерів та 7 тримісніх номерів з усіма зручностями, зокрема:

Номери класу «Люкс»

Санаторій «Орлине гніздо» надає до послуг відпочиваючих 4 двомісних та 3 тримісних номери категорії «Люкс» та 1 тримісний номер категорії «Супер люкс». Це комфортабельні двокімнатні номери із широким двоспальним (двомісні) або широким двоспальним та односпальним (тримісні номери) ліжками із мебльованими вітальнями.

Номери обставлені сучасними меблями з натурального дерева. Кожен номер обладнаний великим телевізором із автономним сателітним телебаченням, кондиціонером-кліматконтроль, холодильником, набором посуду, сучасною сантехнікою, душовою кабіною, електросушилкою та набором одягу для басейну.

Орлине гніздоОрлине гніздо

Номери класу «Напівлюкс»

До послуг відпочиваючих 8 двомісних та 3 тримісних номери категорії «Напівлюкс». Це комфортабельні однокімнатні номери із широким двоспальним (двомісні) та широким двоспальним та односпальним (тримісний) ліжками. Номери обставлені сучасними меблями з натурального дерева. Кожен номер обладнаний телевізором із автономним сателітним телебаченням, кондиціонером-кліматконтроль, холодильником, сучасною сантехнікою, душовою кабіною, електросушилкою та набором одягу для басейну.

Номери класу «Стандарт»

Санаторій «Орлине гніздо» надає до послуг відпочиваючих 8 двомісних номерів категорії «Стандарт». Це однокімнатні номери із односпальними ліжками. Номери обставлені сучасними меблями з натурального дерева. Кожен номер обладнаний телевізором із автономним сателітним телебаченням, кондиціонером-кліматконтроль, холодильником, душовою кабіною, унітазом, вмивальником, електросушилкою та набором одягу для басейну.

Усі номери обладнані автономним сателітним телебаченням, холодильником, душовою кабінкою, вмивальником, унітазом, електросушилкою, кондиціонером - кліматконтроль. Сучасний дизайн номерів доповнюють меблі, виготовлені з натуральних порід дерев.

В номерах категорії «Люкс» та «Напівлюкс» є можливість встановлення додаткових місць.

Лікування:

Орлине гніздоСанаторій «Орлине гніздо» пропонує ряд лікувальних та оздоровчих процедур, що застосовуються на базі передових новітніх методик, розроблених вченими центру BTL. Зокрема основні засоби та методи лікування та оздоровлення у санаторії наступні: Санаторій «Орлине гніздо» пропонує ряд лікувальних та оздоровчих процедур, що застосовуються на базі передових новітніх методик, розроблених вченими центру BTL. Зокрема основні засоби та методи лікування та оздоровлення у санаторії наступні:

-       Соляна кімната

-        Бальнеологія

-       Пресотерапія

-       Комбінована фізіотерапія

-       Бювет з мінеральною водою

-       Масаж

-       Сауна

-       Басейни

-       Відкриті спортивні площадки

Назва послуги

1

Первинна консультація лікаря

2

Повторна консультація лікаря

3

Вимірювання артеріального тиску

Водні процедури

 

4

Гідромасажна ванна

5

Гідромасажна ванна + ароматерапія

6

Гідромасажний основний комплекс
(гідромасажна ванна та струйний масаж)

7

Гідромасажний основний комплекс
(гідромасажна ванна та струйний масаж)+ ароматерапія

8

Підводний ручний душ-масаж

9

Масаж шийно-коміркової зони

10

Загальний масаж

11

Масаж спини

12

Масаж спини (по сан.-курортних путівках)

13

Масаж рук

14

Масаж ніг

15

Масаж антицелюлітний (моделюючий)

16

Масаж антистрес

17

Магніто-вібро масаж простати

18

Масаж стоп

19

Розлабляючий стоун-масаж (вулканічними камнями)

Фізіотерапевтичні процедури

 

20

Магнітотерапія

21

Ультразвук

22

Електротерапія

23

Лазерна терапія

Інші процедури

 

24

Спелеотерапія (соляна кімната)

25

Кардіограмма

26

Пресотерапія

Дозвілля та конференц-зал:

У санаторії  «Орлине гніздо»  розміщено конференц-зал на 100 посадкових місць із аудіо- та відеотехнічними засобами, із можливістю доступу до інтернету, що ідеально підходить для проведення ділових переговорів, конференцій, симпозіумів та семінарів.

Орлине гніздоОрлине гніздо

Відпочиваючі забезпечуються повноцінним збалансованим харчуванням в ресторані з велики залом обладнананим великими телевізорами, системою кондиціювання та вентиляції. Вечорами у ресторані грає наживо вокально-інструментальний ансамбль. В барі комплексу відпочиваючим надається величезний вибір вишуканих десертів, натуральних соків, різноманітних спиртних напоїв. Тут Ви зможете оцінити справжній смак закарпатських вин та поласувати винами Франції та Грузії. А кава "по-закарпатськи" вразить навіть найвибагливішого кавомана.


Адреса:

Україна, Закарпатська обл.,

м. Виноградів, урочище Виннички, 35.

Loading...

Залиште свій коментар


Оновити Захисний код