На головну Санаторії

1_son_zakarpattya Санаторій "Сонячне Закарпаття" - найбільша бальнеологічна оздоровниця гастроентерологічна Закарпаття - розташований на курорті Поляна на висоті 340 м вище рівня моря у Північно-Східних підстав Вигорлат-Гутинського (Вулканічного) хребта Карпат в урочищі Тихий на місці колишнього мисливського будинку австрійського графа Шенборна - Бухгейма .

Оздоровниця розташована відокремлено - до центру села 1,7 км. З усіх боків оточена змішаним лісом. У санаторії лікувальна тиша, чисте цілюще повітря, насичене фітонцидами та аероіонами. Територію прикрашає озеро з проточною водою (0,5 га). Є відкритий басейн з природним нагрівом води, тенісні корти і волейбольний майданчик зі штучним покриттям, футбольне поле та інші спортивні споруди. У лісі позначені терренкурние маршрути лікувальної ходьби. На протилежному лівому березі річки Велика Пиняни - рекреаційний лісосадопарк (більше 150 га) з плодовими та декоративними деревами і кущами, багато з яких є екзотичними для курорту.

У теплу пору року Вас чекає вдала "тихе полювання" за грибами, ягодами, лісовими, буковими або волоськими горіхами, їстівними каштанами, яблуками, грушами, аронії (чорноплідної горобини), а взимку - катання на лижах, ковзанах, санках. У лютому або наприкінці січня деякі загартовані відпочиваючі при цьому навіть приймають сонячні ванни. Більшості ця процедура рекомендується приблизно з 15 квітня до половини жовтня.
Основне багатство санаторію - вуглекисла гідрокарбонатна натрієва мінеральна вода, що містить в біологічно активних концентраціях мікроелементи бор і фтор. А всього мікроелементів в "Поляні квасової" близько 20. Це цілющий комплекс, створений природою. Фтор, наприклад, відносять до групи адаптогенів, які підвищують стійкість організму до дії різних несприятливих факторів - біологічних, фізичних, хімічних, в т.ч. і до дії проникаючої радіації.

Лікування

Профіль2_likyvannja
Лікування захворювань органів травлення і порушень обміну речовин.

Лікувальний фактор
Середньомінералізована вуглекисла гідрокарбонатна натрієва вода Ново-Полянського родовища з вмістом бору та фтору "Поляна Квасова". За складом і лікувальним властивостям близька до мінеральних вод Боржомського типу, але містить в два рази більше вуглекислоти, в біологічно активних кількостях є бор і фтор.

Медичні послуги
Долікарське та лікарське обстеження, цілодобовий медичний контроль і невідкладна допомога, санаторно-курортний режим, лікувальне дієтичне харчування, медикаментозне лікування.

Внутрішнє бальнеолікування
Питний прийом мінеральної води, полоскання горла і промивання носових ходів, орошення та підводне промивання кишечника, мікроклізми, трансдуоденальне та ортоградне промивання, вагінальні зрошення, гідромасаж ясен, інгаляції.

Зовнішнє бальнеолікування
Мінеральні вуглекислі, хвойні, перлинні ванни; циркулярний, струменевий, дощовий, висхідний душ, підводний душ-масаж.

Теплолікування

Парафіно-озокеритові аплікації.

Фізіотерапевтичне лікування

Гальванізація та електрофорез медикаментів, діадинамотерапія, амплипульстерапія, інтерференцтерапія, електростимуляція, ультратонотерапія, д'арсонвалізація, франклінізація, магнітотерапія, індуктотермія, УВЧ-, СМВ-, ДМВ-і КВЧ-терапія, солюкс, УФО, PILAR-терапія, ультразвукова, лазерна і магнітолазерна терапія, інфітатерапія, вакуумтерапія, електроанальгезія, електросон, аероіонотерапія, віброакустична терапія.

Кліматотерапія та лікувальна філкультура
Сонячні та повітряні ванни, купання в басейні, теренкур, лікувальна гімнастика, велотренажери та механотерапія, ручний масаж, "сухе" витягування хребта.

Додаткові лікувальні методики
Аерозольтерапія кам'яною сіллю (штучний мікроклімат сольових шахт с. Солотвино), ароматерапія, фітотерапія, психотерапія та псіхорелаксація, рефлексотерапія, гірудотерапія, гомеопатичне лікування, косметологічні послуги, стоматологічні послуги.

Лабораторні обстеження3_likyvannja_2
Клінічні та біохімічні аналізи крові, сечі і калу; дослідження шлункової секреції; дуоденальне зондування.

Інструментальні обстеження
Фіброгастродуоденоскопія, ректороманоскопія, колоноскопія, рентгеноскопія і рентгенографія, електрокардіографія, реографія, спірографія, ультразвукове обстеження.

Медичні показання для лікування в санаторії:

Хронічні хвороби стравоходу:
Езофагіти, рефлюкс-езофагіти різних форм легкого та середнього ступеня поза фазою загострення.

Хронічні хвороби шлунка та двенадцатіперстой кишки:
Гастрити з секреторною недостатністю, збереженою та підвищеною секреторною функціями поза фазою загострення.
Хронічний гастродуоденіт з порушенням секреторної і моторно-евакуаторної функції шлунка, в т.ч. ерозивний.
Функціональні розлади шлунку з порушенням секреції або моторної активності ("невиразкова диспепсія").
Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки у фазі ремісії або згасаючого загострення, без моторної недостатності шлунку, без схильності до кровотеч, пенетрації, підозри на можливість злоякісного переродження.
Хвороби оперованого шлунку з приводу виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки з наявністю демпінг-синдрому, гіпоглікемічного синдрому легкого і середнього ступеня, гастриту кукси, панкреатиту, гепатиту, холециститу, ентероколіту, коліту не раніше, ніж через три місяці, при зміцнілому післяопераційному рубці та задовільному загальному стані.

Хронічні хвороби кишечника:
Ентероколіти і коліти різної етіології, легкої та середньої ступені, крім стенозуючих, виразкових, туберкульозних, бактеріальних і паразитарних форм, поза фазою загострення.
Дискінезія кишечника з явищами кишкового стазу поза фазою загострення.
"Синдром подразненої товстої кишки".

Хронічні хвороби печінки і жовчних шляхів, підшлункової залози:
Гепатити, гепатози, холецистити, ангіохоліти різної етіології в неактивній фазі, без схильності до частих загострень, без явищ жовтяниці і при нормальній ШОЕ.
Залишкові явища після перенесеного вірусного гепатиту в неактивній фазі або у фазі згасаючого загострення.
Дискінезія жовчного міхура та жовчних шляхів; спазми сфінктера Одді.
Жовчно-кам'яна хвороба не ускладнена інфекцією, частими загостреннями і така, що не вимагає хірургічного втручання.
Стан після оперативного втручання на жовчних шляхах не раніше ніж через 3 місяці після операції при зміцнілому післяопераційному рубці та задовільному загальному стані.
Панкреатит хронічний, рецидивуючий, без схильності до частих загострень.

Порушення обміну речовин:
Цукровий діабет легкого та середнього ступеня, компенсований, ускладнений Хроні-ного холециститом, холангитом, дискінезією жовчовивідних шляхів і кишечника, гастрит, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки поза фазою загострення.
Подагра, аліментарне ожиріння, гіперхолестеринемія.
Гіперацідотіческіе, ацетонемічні стану.
Сечові діатези - оксалат та уратурія.

Супутні захворювання серцево-судинної, бронхо-легеневої, опорно-рухової і сечо-статевої систем.

Проживання

Понад півтисячі місць. Послуги лікування та харчування амбулаторним пацієнтам - в межах попиту.

Розташування
За 1,7 км. від с. Поляна Свалявського району Закарпатської області, на березі р. В. Пиня, в урочищі Тихий, на висоті 340 м. над рівнем моря в серці Карпатських лісів. Клімат курорту помірно-континентальний: зима м'яка, літо неспекотно, осінь тепла і сонячна. Близько двох тисяч годин сонячного сяйва на рік. Вітри - рідко, швидкість їх незначна. Сніговий покрив звичайно з листопада по лютий. Проживання В одно-і двомісних, одно-, дво-і трикімнатних номерах з усіма зручностями, холодильником і телевізором. Корпуси, питний бювет, водолікарня Не більше 100 м один від одного. Реєстратура, адміністрація, їдальня, клуб, бібліотека та основні діагностичні служби - в головному корпусе.Большінство лікувальних процедур - у водолікарні.

4_prozhuvannja 5_prozhuvannja_2

Харчування6_stolova
Переважно в одну зміну. Індивідуальний вибір і замовлення страв за семідіетам (№ № 1,4,5,5 "п", 8,9,15). Можливий перехід на ресторанне харчування в окремому залі їдальні. Запрошує санаторний ресторан "Уклин".

Оздоровчо-спортивний дозвілля
Відкриті майданчики зі штучним покриттям для гри у волейбол, Велека і настільний теніс, бадмінтон; гімнастичний майданчик, футбольне поле, басейн з природним нагрівом води, прокат спортивного інвентарю. Катання лижах, санчатах і ковзанах. Гірськолижний підйомник безпосередньо на території санаторію.

Культурно-масові заходи
Кіносеанси, танцювальні вечори та вечори відпочинку, виступи професійних і самодіяльних артистів, послуги бібліотеки; пішохідні прогулянки теренкурними маршрутами в сусідній санаторій "Поляна", автобусні екскурсії в санаторій "Карпати", м.м. Свалява, Мукачево, Ужгород, на озеро Синевир тощо; індивідуальне та групове екскурсійне обслуговування за замовленням.

Побутове обслуговування
Продуктові, промислові та сувенірні магазини, продуктовий та речовий базарчик, салон краси з перукарні, манікюром і педикюром

Забезпечення релігійних потреб
Православна церква і молитовний будинок християн віри євангельської в с.Поляна; православна, римо-і греко-католицької - у м. Свалява.

Як доїхати?

Рейсовими автобусами та потягами до міста Свалява. Далі в напрямку села Поляна Вас підвезуть до санаторію “Сонячне Закарпаття” рейсові автобуси або за невисоку плату таксі доставить Вас. Залізнична станція розміщена в м.Сваляві, яка являється вузловою і має практичне сполучення з усіма обласними центрами України.

Контакти:

 

Санаторій "Сонячне Закарпаття".

Loading...

Коментарі   

0
надя
;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) :-) :-) :-) :-) (^o^) (^o^) (^o^) (^o^) о:-) о:-) о:-) о:-) о:-) :-x :-x :-x :-x О_О О_О О_О О_О 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) класно
09 травня 2013 Цитата
0
ГОХ ЕРНЕСТ
ДОБРОГО ДНЯ ПИШУ ВАМ ИЗ ИЗРАИЛЯ САМ НАРОДИВСЯ В ЗАКАРПАТИ ИРШАВА ХОЧУ З ДРУЖИНОЮ ВИДПОЧИТИ И ПОЛИКУВАТИСЪ У ВАС ПРОШУ ВИДПОВИСТИ ЧИ МОЖНО ПРИИХАТИ ДО ВАС НА 10 ДНИВ У ОКТЯБРЮ БУДУ ВДЯЧНИЙ ЯКЩО ДИСТАНУ НОМЕР ТЕЛЕФОНА ВАШ
13 липня 2012 Цитата

Залиште свій коментар


Оновити Захисний код