Чорна гораМіж скелястими виступами Чорної гори розмістився райський куточок, що гармонійно співіснує з багатовіковими стовбурами дерев та швидкоплинною річкою Тисою. Саме сюди роками приїздили жителі Виноградова та найближчих міст. Величезне озеро вподобали як великі так і малі відпочиваючі, а з часом навіть найближчі сусіди з інших країн залюбки проводили вік-енди та урочисті події на берегах озера та в затишку широколистих дерев.

З часом озеро ставало більше і більше занедбаним, адже не кожен вмів знайти спільну мову з природою, та культурно проводити час, прибираючи за собою рештки відпочинку та сміття.

Ситуація кардинально змінилася кілько років тому, коли в цій чудовій місцині розташувалась зона відпочинку з розважально-готельним комплексом «Чорна гора». З тих пір, кількість відпочиваючих збільшилась в геометричній прогресії. Інфраструктура у "Чорній Горі", що була розвинута навкруги лише збільшувала кількість відпочиваючих. Чудовий ландшафтний дизайн, фонтані, бесідки та альтанки, водяні гірки, мангали для приготування шашликів та інших національних блюд – все це до послуг гостей. Будь-хто з відпочиваючих може замовити альтанку чи бесідку, або ж розміститися з друзями та родиною під лагідними променями сонця і могутніми кручами гори. Ресторан, що не лише своїм дизайном, але і чудовою національною та українською кухнею гостинно прочинив двері. Готель з мальовничими пейзажами за вікном та затишними номерами готовий в будь-який час прийняти відпочиваючих.

На території комплексу "Чорна Гора" є озеро та альтанки. Озеро глибиною до 8 м. Плавний спуск.
На березі є альтанки: 26 малі (на 10 осіб), 2 середні (на 20 осіб) та одна велика (на 40 осіб, з мангалом і холодильником).

Волейбольний майданчик - БЕЗКОШТОВНО!!!
Дитячі батут-гірки - БЕЗКОШТОВНО!!!
Аквафутбол - БЕЗКОШТОВНО!!!
Скелелазіння (при наявності власного спорядження) - БЕЗКОШТОВНО!!!

Чорна гораЧорна гора

Тир.

Розташування:

4 км від центру м. Виноградів, 300 м від траси.
Під'їзд — грунтова дорога.
Готель: 1 корпус - 10 номерів (1-ий поверх (Напівлюкс, Люкс)), 8 номерів (2-ий поверх (3-х місний, 4-х місний)) 
2 корпус - 5 номерів (2місні напівлюкси).

Розрахункова година готелю - 12:00.

на першому поверсі корпусу 2 — ресторан на 45 місць.Незабаром відкриття ресторану на 120 місць.
Розважальний комплекс на березі озера: пляж, альтанки, водні гірки, басейн,тир,зоопарк та багато інших розваг.

 

Сервіс, включений у вартість:

WiFi - безкоштовний.

Паркінг.
Прибирання кімнат — зміна постелі та рушників (3 на особу) — за потребою.
Сейф у бармена.

Приємного відпочинку Вам!

zakarpattyachko.com.ua

Loading...

Залиште свій коментар


Оновити Захисний код