Ловля форелі на ЗакарпаттіНа сьогоднішній день ловля форелі - є одним з найпопулярніших і найдоступніших видів відпочинку в Закарпатті, яке приносить задоволення не тільки професійним рибалкам, а й новачкам.

На території Закарпаття налічується велика кількість річок і озер. Є багато готельних комплексів, приватних садиб,  де знаходяться штучні озера та ставки, цілі форельні господарства, в яких розводять  та вирощують форель для туристів. У дикій  природі, на форель можна натрапити, в основному,  у гірській місцевості, оскільки ця риба любить холодну, чисту й прозору воду. Ви не зловите форель у водоймі, температура води якої сягає понад  20°С.

 

В Україні зустрічається три різновиди форелі - озерна , струмкова і райдужна. Дані види зустрічаються в річках Закарпаття та Прикарпаття, а також в деяких озерах Карпатського регіону. Форель дуже вибаглива до чистоти водойми , тому зустріти її можна не скрізь. Ловля форелі є чи не найвищим пілотажем рибальського мистецтва, і ті, хто зумів хоч одного разу її спіймати, ще довго цим пишаються. Але її вилов у нас заборонений Правилами рибальства, хоча в Червоній книзі України для форелі місця не знайшли.

Ловля форелі на ЗакарпаттіУ форельних господарствах  Закарпаття, Вам запропонують не тільки отримати задоволення від ловлі форелі, а й приготують для Вас, зловлену ж Вами рибину. Чи не в кожному такому господарстві цієї риби так багато, що на те, щоб зловити одну рибину займе у Вас в середньому пять хвилин часу.  Та якщо Ви не виявите бажання порибалити, персонал господарства допоможе Вам у вилові форелі і приготує її Вам, до поки Ви насолоджуватиметесь мальовничою природою Закарпаття за келихом смачного закарпатського вина. Ціна такого задоволення залежить від прайс-листа готельного комплексу чи форельного господарства. В якому Ви перебуваєте.  Власні вудилища Вам носити за собою з дому не потрібно. Все потрібне знаряддя для риболовлі Вам нададуть в безкоштовну оренду.

Де у Закарпатті можна зловити форель?

Туристичний комплекс «Воєводино».

Перечинський район, село Туря-Пасіка

За кілограм виловленої форелі просять 125 гривень.

Готельний комплекс «Смерековий Двір»,

Воловецький район, смт. Жденієво

Ловля форелі зі ставка на території комплексу. Вартість з приготуванням на вогні: 20 грн./100г живої ваги.

Ловля форелі на Закарпатті

Форельне господарство «Стара Вага»

Іршавський район, село Бронька, урочище «Броницька ріка».

Форель смажена – 30 гривень/ 100 грам. У вартість входить гарнір.

Готельно-туристичний комплекс «Озеро Віта»

Міжгірський район, село Нижній Студений, 343А.

Ціна – 150 гривень за кілограм форелі (жива вага).

Форельне господарство «Ждимир»

Свалявський район, село Вовчий, урочище Ждимир, 2 .

Ціна – 25-30 гривень за одну рибину.

Loading...

Коментарі   

0
Mark
Доброго дня! Дякую за статтю! Дуже пізнавально! Тяжко найти на українській мові) Рибка дуже достойна і смачна! Особливо уха! Дякую)
06 серпня 2015 Цитата

Залиште свій коментар


Оновити Захисний код