Дегустаційний винний зал ЖайворонокБерегівський край з давніх часів відомий своїми винами і обширними виноградниками. Століттями майстра винних справ дбайливо передавали традиції виноробства від батька синові.

Саме раніше згадка про вирощування винограду в нашому краї відноситься до XIII-му століттю. Великий внесок у виноробство внесли ченці зі сходу Угорщини і з Польщі, якими королева Ержебет на початку XIV-го століття заселила побудовані нею монастирі. Ченці в Берегові не тільки займалися виноробством, але і продавали свої вина.

 

Ще один цікавий факт, виноробство займало настільки важливу ступінь в житті краю, що навіть був прийнятий спеціальний закон, затверджений у 1625-му році князем Бетхлен Габором, в якому виноробів зобов'язували до дбайливого відношення до виноградників, дотримання взаєморозуміння між собою і пошані релігійних вказівок.

Вже в 1874-му році в Берегові заснували Центр Реалізації Вина, у якого в 1901-му році у Львові було своє представництво і магазин.

Про унікальність берегівських вин так писали на початку минулого століття в одному з чеських журналів (Журнал "Виноград, Вино, Фрукти", 1930 р.):

Дегустаційний винний зал Жайворонок"Можете об'їздити всю Європу, але такого захоплюючого, чудового, абсолютно суцільного ряду гір засаджених виноградом ви ніде не побачите, тільки в Берегові, де в довжину більш ніж 50 км стеляться виноградники без єдиної проломи в їх рядах" (Ласло Хорват "Історія виноробства берегівського краю ").

З таким історичним минулим Ми раді запропонувати Вашій увазі наш унікальний дегустаційний зал а також винний льох, де Ви можете продегустувати відомі далеко за межами нашого краю місцеві вина, випробувати місцеві копчені закуски до них.

Разом з винним залом відвідувачі можуть ознайомитися і з винним погребом, вирубали в скелі гори ще в XVI столітті, довжина якого становить 50 метрів. Наприкінці льоху знаходиться один з трьох джерел нашого комплексу з кришталево чистою водою.

Дегустація складається з 7-ми видів вина, а також екскурсія в льох.

Loading...

Коментарі   

+2
Vlodko
Дегустація 45 грн, а вино які дегустуються від 50 до 70 грн. Рекомендую брати без дегустації... більше получається :))
19 серпня 2013 Цитата

Залиште свій коментар


Оновити Захисний код