Кельтський двірСтаровинний підвал довжиною в 45 м. розташований у підніжжі г. Ловачка, що височіє над м. Мукачево, на території агросадиби "Кельтський двір під Ловачкою" . На схилах цієї гори виноград вирощували з 14 ст.. Тут досі збереглися старі кам'яні тераси. Неподалік садиби знаходилося давнє кельтське поселення - опідум. Гора цікава ще й тим, що в середині 50-их років тут були закладені плантації лимонів, апельсинів, мандаринів та ін. субтропічних культур, як експеремент, який проводив академік Чхеїдзе. Акліматизувався тільки чай, плантація якого знаходиться на Червоніій горі, однак понад десяток різних видів субтропічних культур таки вподобали собі місце на території агросадиби. У відкритому грунті тут ростуть: олива європейська, лавр благородний, гранат, зізіфус, інжир, маклюра, лимон дикий (понцірус), хурма, мушмула германська, барбарис, бамбук, пальма Трахікарпус Форчуна, а також 6 видів середземноморських кіпарисів, гінго, корковий та скелястий дуб. 
Кельтський двір

Деустаційний підвал агросадиби "Кельтський двір під Ловачкою" пропонує відвідувачам три варіанти напоїв. Зокрема, вперше у Закарпатті, тут Вам запропнують скуштувати три види домашнього елю - кельтського, імбирного, та кукурудзяного, - виготовлених з натуральних продуктів без пастеризації та фільтрації, а також сидр власного виробництва.

Порадують гостей також унікальні вермути приготовані на основі десяти видів європейських сортів винограду з використанням понад п'ятдесяти видів лікарських трав. Вже брендовими стали червоний вермут "Священний гай" та білий вермут "Боудікка".

Іншу групу складають натуральні настоянки з дикоростучих плодів, фруктів і коренів. Серед них особливою популярністю користуються хренівка, кедрівка, тернівка, кизилівка, сливовиця, черешнівка, дичківка.

З ексклюзивних і витриманих напоїв туристи можуть смакувати джин, шнапс, граппу, орухо, ракію, виготовлених з сировини яку вирощують в агросадибі "Кельтський двір під Ловачкою".

Денис Клованич

Кельтський двірКельтський двір

Адреса: Закарпатська обл., м. Мукачево, вул. Підловачна 1 (підніжжя г. Ловачка)

Більш детальну інформацію можна отримати за тел.+38(050)779-77-52 Галина Миколаївна або написавши листа на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Loading...

Залиште свій коментар


Оновити Захисний код