Pidvaly_uzhgorodskogo_zamkuДегустаційний зал в підвалах Ужгородського замку на сьогоднішній день є унікальним об'єктом. Поєднання вишуканого інтер'єру в стилі середньовіччя і максимальне збереження конструктивних особливостей приміщення підвалів, створило неповторну атмосферу. Але найголовнішим перевагою об'єкта - є, безперечно, колекція кращих закарпатських вин. Співробітники не просто пригостять Вас цим прекрасним напоєм, а й проведуть змістовну екскурсію на тему виноробства в Закарпатті.

Pidvaly_uzhgorodskogo_zamku1Головна і, безсумнівно, відмінна характеристика ресторану - це його кухня. Вам запропонують блюда угорської, закарпатської, деякі елементи французької кухні, а також безліч різноманітних страв європейської класики.

Тут смачно і добре годують, спираючись на старі, добрі європейські традиції. До Ваших послуг велике меню з дичини, струмкова закарпатська форель, салати і закуски на будь-який смак, незвичайні десерти та багато іншого.

Ще одна ознака гідного класу ресторану - солідна колекція вин і алкогольних напоїв світових брендів з багатьох країн і регіонів.

І, нарешті, не можна не згадати про високий рівень сервісу. Після візиту в «Ужгородський замок» думається про замки середньовіччя і згадується добре проведений час за смачною трапезою.

 

Адреса залу:

Україна, Закарпатська область,

М. Ужгород, вул. Капітульна, 33 (замкова гора, старе місто)

 

zakarpatie.webgid.com.ua

Loading...

Залиште свій коментар


Оновити Захисний код