Staryj_pidval

«Старий Підвал»– це невеличкий, але дуже старовинний підвал, стіни якого окриті тонким шаром благородної патини і пороху століть, викликає повагу і цікавість своїм виглядом. Пивниця розташована в горі, по якій колись проходили івнічні кордони Римської імперії і має солідний вік – понад 300 років.

За народними переказами такі підвали були видовбані вручну полоненими турками,яких удільні князі після переможних битв засилали в свої володіння. Сліди кайла на стінах видні до цього часу.

Старий ПідвалУ «Старому Підвалі», визнаними виноробами виготовляються виключно сухі марочні вина з історичних районованих сортів винограду Берегівського виноробного краю за традиційними технологіями, які витримуються у дубових бочках.

Одержані ними нагороди винних конкурсів та фестивалів - це данина природним якостям сортів винограду, самовідданості та мистецькому вмінню виноробів одержати прекрасний напій з дивного витвору природи - грона винограду.
Хто зайде до нас - щиро привітаємо, пригостимо традиційними винами «Старого Підвалу», які самі про себе «говорять» мовою винограду та мовою душі, а під час дегустації знову і знову підштовхують на повторення цих приємних миттєвостей стосунків Вина з Людиною.

 

Loading...

Залиште свій коментар


Оновити Захисний код