Винний дегустаційний зал «Чизай»Винний дегустаційний зал «Чизай» знаходиться у відомому курортному місті Берегово Закарпатської області.

Метою відкриття Дегустаційного залу «Чизай» є підвищення рівня культури споживання вина, знайомство споживача з традиційними закарпатськими винами, які унікальні за своїми смаковими якостями і займають гідне місце серед вин, вироблених у відомих виноробних регіонах світу.

Тепер кожен бажаючий може зануритися в захоплюючий світ вин "Чизай", відвідати виносховища, долучитися до таїнства виробництва шляхетного напою і ознайомитися з продукцією виноробного підприємства в спеціалізованому дегустаційному залі.

Відвідавши дегустацію, гості зможуть спробувати 11 найменувань натуральних Закарпатських вин "Чизай" у комфортабельному залі, розрахованому на 50 відвідувачів, а також придбати широкий асортимент продукції за цінами виробника.

Також на дегустації наші гості можуть продегустувати легендарне марочне витримане вино "Троянда Карпат", відоме в Закарпатті ще з 60-х років минулого століття. Виноградарі Заводу Чизай відродили сорт винограду Трамінер Рожевий, з якого виробляється це вишукане вино. І ось вже два роки поспіль - у 2012-2013 рр. "Троянда Карпат" ТМ Чизай отримує Золоті нагороди на міжнародних дегустаційних конкурсах в Ялті та Сочі.

Попередній запис, а також додаткова інформація за телефонами:

моб.: +38 (050) 432-05-25, +38 (03141) 23-1-93, +38 (03141) 23-0-24.

Loading...

Залиште свій коментар


Оновити Захисний код