Відтепер військовослужбовці мають доступ до шостого навчального курсу в застосунку Армія+, який присвячений темі «Інформаційна стійкість: кібербезпека».
Завдяки курсу захисники України зможуть краще розпізнавати загрози в онлайн-середовищі та підвищити рівень своєї інформаційної безпеки, пише Група комунікацій Закарпатського ОТЦК та СП.
Курс складається з двох модулів, які включають відеоуроки, приклади, практичні поради та інструкції з налаштування безпеки на персональних пристроях.
Основні теми курсу:
- Як розпізнавати фішингові атаки, захищатися від шкідливого програмного забезпечення та атак із використанням персональних даних.
- Захист пристроїв та мереж від кіберзагроз.
- Безпечне використання мобільних технологій.
- Правила безпеки в інтернеті, користування месенджерами та електронною поштою.
- Протидія соціальній інженерії.
Після успішного завершення курсу та складання фінального тесту військовослужбовці отримають сертифікати.
«Наші військові повинні бути захищеними не лише на полі бою, а й в онлайн-просторі. Завдяки Армія+ навчання військових постійно вдосконалюється. За два місяці кількість курсів зросла до шести, і вже 25 000 захисників розпочали навчання, з яких 6 000 успішно завершили програми та отримали сертифікати», – підкреслила заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко.
Курс розроблено у співпраці фахівців із комунікацій, кібербезпеки та медіаграмотності Міністерства оборони України, Збройних сил України та компанії Zinc Network за підтримки Міністерства закордонних справ і розвитку Великої Британії. Ініціативу також підтримав Офіс ефективного регулювання BRDO.
Нагадаємо, що раніше у застосунку Армія+ були запущені такі курси:
Загальна підготовка»
- «Побут у польових умовах»
- «Безпілотні системи. Основи БпЛА»
- «Основи зв’язку на полі бою»
- «Психологічна підготовка»