Лікарський засіб уронефрон використовують для лікування патологій, пов’язаних гострим та хронічним циститом, пієлонефритом (в гострій та хронічній формі), хронічним уретритом та простатитом. Також показанням для застосування даного медикаментозного препарату є процеси, що супроводжуються лікуванням та профілактикою сечокам’яної хвороби, в тому числі після хірургічних операцій по видаленню сечових каменів – зростків, що утворилися в системі сечовиділення з сечокислих або щавелекислих солей. Висока ефективність, яку мають краплі Уронефрон, пов’язана з унікальним вмістом діючих речовин, що складаються рідкого фітоекстракту – суміші лікарських рослин включно з лушпинням цибулі, корінням пирію, любистку та петрушки, листям берези, насінням пажитника та іншими травами.
В чому полягають фармакологічні особливості уронефрону
Лікарською формою уронефрону є краплі – 1 мл медикаментозного препарату складається з 27 крапель. Окрім фітоекстракту з суміші лікарських рослин допоміжною речовиною препарату є етилпарагідроксибензоат – всім відома харчова водорозчинна добавка Е214, що використовується у вигляді протигрибкового консерванту. Уронефрон належить засобів, які після прийому забезпечують розчинення сечових каменів – конкраментів, крім того, препарат відзначається. Протизапальною, сечогінною, спазмолітичною та антимікробною дією. Застосування препарату:
- перешкоджає процесам, що супроводжуються кристалізацією мінеральних сечокислих або щавелекислих солей в області сечовивідних шляхів та зберігає рівновагу між колоїдними та кристалоїдними компонентами сечі;
- сприяє посиленню процесів виводу сечових кислот у випадку виникнення уратних відкладень у нирках;
- завдяки сапонінам, що присутні в складі діючої речовини препарату, забезпечується профілактика щодо утворення піску та каменів та прискорюється їхнє вимивання разом з сечею.
Прийом уронефрону перешкоджає росту каменів у нирках та запобігає появі нових.
Як приймати вказаний препарат
Приймання лікарського препарату уронефрон потрібно узгодити з лікуючим лікарем, який визначить тривалість курсу лікування, який може складати 2-6 тижнів (за відсутності очевидного результату курс приймання ліків може бути повторним). Уронефрон приймають по 3-4 рази впродовж доби після приймання їжі, накапавши в склянку з теплою кип’яченою водою від 25 до 30 крапель (важливо: вказане дозування передбачено тільки для дорослих, дітям та підліткам до 18 років даний препарат призначати не слід).
Лушпиння цибулі, які входить до складу фітоекстракту з суміші лікарських рослин, відзначається протизапальною дією, кореневище повзучого пирію завдяки високому вмісту полісахаридів, цукрів та спиртів, ефірних та жирних олій сприяє належному регулюванню природного обміну речовин, а листя берези має діуретичну, жовчогінну та протизапальну дію. Присутність у складі фітоекстракту трави золотарника забезпечує діуретичні, антибактеріальні та протизапальні властивості препарату.