За інформацією: Суспільне.
Полеглий військовий Антон Бітлянин. Суспільне Ужгород/Руслана Гостюк"Того дня, коли він загинув, він мені зателефонував, то було дуже рано, я ще хотіла трохи доспати. Він каже: "Я тебе дуже прошу — сокоти (бережи — ред.) своїх дітей, тому що я не знаю, як далі буде". Я почала його заспокоювати, що все буде добре, що ти себе накручуєш, а він мене перебив і сказав: "Я тебе дуже прошу — сокоти дітей". Це були його останні слова", — згадує Марія Бітлянин.
Прощання з Антоном Бітлянином було у Сваляві. Захисника поховали на місцевому цвинтарі. За словами Марії, її чоловік був першим похованим у Сваляві військовим від початку повномасштабного вторгнення.
Прощання з військовим Антоном Бітлянином. Свалявська міська рада"Прожили ми разом 28 років, є в нас 4 дітей. Він працював на різних роботах. Так у його житті склалося, що він, як і всі наші закарпатці, їздив на заробітки. Він умів робити майже все. Усе, що нам треба було по дому, нам не потрібно було майстра запрошувати, усе він робив сам", — каже Марія Бітлянин.
Антона Бітлянина посмертно нагородили орденом "За мужність" ІІІ ступеня і "Хрестом Героя".
Нагороди Антона Бітлянина. Фото: Марія Бітлянин
Читати ще
Читати ще
“Мій син житиме на сторінках книги”: на Закарпатті батько полеглого військового написав книгу про свого сина