В Ужгороді попрощалися із захисником Валерієм Мадяром

За інформацією: Суспільне.

Захисник Валерій Мадяр. Ужгородська міська рада

В Ужгороді попрощалися з військовослужбовцем Валерієм Мадяром. Захисникові було 39 років.

Про це повідомили на сайті Ужгородської міської ради.

Валерій Мадяр народився в Ужгороді. Закінчив Лінгвістичну гімназію ім. Тараса Шевченка, далі вступив на навчання до Львівського інституту банківської справи Національного банку України. Свою трудову діяльність розпочав в "Ощадбанку", де досягнув посади старшого ревізора. Після звільнення займався власною справою.

Прощання із захисником Валерієм Мадяром. Ужгородська міська рада/Facebook

У січні 2026 року добровільно вступив на військову службу. Валерій Мадяр був стрільцем групи охорони та патрульно-постової служби взводу охорони та патрульно-постової служби роти Військової служби правопорядку Ужгородського зонального відділу Військової служби правопорядку.

Після завершення базової загальновійськової підготовки Валерія призначили для проходження служби у Словʼянськ, де його життя обірвалося 18 червня 2026 року.

Прощання із захисником Валерієм Мадяром. Ужгородська міська рада/Facebook

Чин похорону відбувся на набережній Незалежності. Попрощатися з воїном прийшли родичі, друзі, побратими, колеги, сусіди, містяни.

Від Головнокомандувача Збройних Сил України Олександра Сирського передали памʼятний лист на знак глибокої вдячності за жертовне служіння у лавах Збройних Сил України.

Прощання із захисником Валерієм Мадяром. Ужгородська міська рада/Facebook

Поховали захисника з усіма військовими почестями на кладовищі "Барвінок".

У військовослужбовця залишилися дружина, мати, батько, молодший брат, бабуся.

Новини Закарпаття