Виснажені й голодні сиділи на деревах: двох врятованих ведмежат відвезли до реабілітаційного центру на Закарпатті

За інформацією: Суспільне.

Врятовані ведмежата. Національний природний парк “Синевир”

Подружжя врятувало двох ведмежат, які кілька днів сиділи самі на деревах голодні й виснажені. Їх забрали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя в Національному природному парку "Синевир" на Закарпатті. Стан тварин задовільний, на них чекає процес адаптації.

Про це повідомили на Facebook-сторінці парку.

Двох ведмежат в лісі знайшло подружжя, яке живе в селі неподалік. Вони почули голосний жалісливий писк та плач і підійшли ближче. Високо на деревах побачили маленьких ведмежат.

Врятовані ведмежата. Національний природний парк “Синевир”

"Малюки виглядали наляканими та безпорадними. Проте перша емоція розчулення швидко змінилася тверезим розумінням небезпеки. Роман та Аня, добре знаючи тутешню місцевість та звички диких звірів, усвідомлювали, що десь поруч може бути їхня мати-ведмедиця, захищаючи свій виводок, вона стає смертельно небезпечною для людини. Оцінивши ризики, подружжя прийняло єдино правильне на той момент рішення — негайно покинути це місце", — ідеться в дописі.

Кілька разів чоловік повертався на місце, щоб перевірити, чи ведмежата досі там і чи повернулася ведмедиця. На третій день Роман забрав ведмежат додому, де їх нагодували.

Врятованих ведмежат готують до перевезення в Реабілітаційний центр бурого ведмедя. Національний природний парк “Синевир”

Оскільки ведмеді — це хижаки й утримувати їх у домашніх умовах не можна, Роман звернувся до національного природному парку "Синевир", де працює Реабілітаційний центр бурого ведмедя.

Ведмежат забрали до центру. Там на них чекає тривалий процес адаптації, правильне харчування й догляд.

Врятовані ведмежата. Національний природний парк “Синевир”

"Малеча почувається трохи стурбовано, що є абсолютно природним для такої ситуації, але загалом їхній стан задовільний", — зазначив ветеринар центру Юрій Маслей.

Новини Закарпаття