За інформацією: Суспільне.

Засідання виконкому Ужгородської міської ради. 24 червня 2026 року. Рената Яцко/Суспільне Ужгород
За словами директора КП "Водоканал м. Ужгород" Станіслава Карташова, підвищення тарифів було необхідне через здорожчання електроенергії. Відтак підприємство зможе погасити заборгованості, а також додатково дати до бюджетів міста й області 70 мільйонів гривень.
Нагадаємо, востаннє тарифи на воду підвищували ще до повномасштабного вторгнення. Нині тариф для населення становить 42,86 грн за кубометр (водопостачання — 26,52 грн, водовідведення — 16,34 грн).
