За інформацією: Суспільне.

Поліцейські з нагородами. ГУНП Закарпатської області
Троє поліцейських батальйону особливого призначення "Стрілецький" в Закарпатській області отримали відзнаки від Головнокомандувача ЗСУ. Наразі бійці виконують бойові завдання на Покровському напрямку.
Про це повідомили на спйті ГУНП Закарпатськох області.
За даними відомства, нагрудним знаком "Срібний хрест" нагородили підполковника поліції Михайла Немеша. Ще двоє закарпатських поліцейських, лейтенант Віталій Крьока та капітан Юрій Кирлик, отримали почесні нагрудні знаки "За сумлінну службу".
Як зазначають правоохоронці, усі нагороджені проходять службу в підрозділі радіоелектронної боротьби (РЕБ). До їхніх завдань входить виявлення та пригнічення російських засобів зв’язку, навігації, а також керування безпілотниками, щоб захистити українські позиції від атак противника.
