Свалявська міська рада. Фото: Svaliava.net У Свалявській міськраді хочуть передати 49 земельних ділянок у користування районній організації мисливців 22.06.2026 ● 17:28
На найближчій сесії Свалявської міськради депутати розглянуть проєкт рішення щодо передачі майже 172 гектарів земель комунальної власності у користування районній організації мисливців і рибалок.
Відповідний проєкт рішення нещодавно оприлюднили на сайті міськради.
Документ підготовлено після звернення районної організації товариства мисливців і рибалок.
Йдеться про 49 сформованих земельних ділянок загальною площею понад 172 гектари. Це землі запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення, які мають вид угідь “пасовища” та розташовані за межами населених пунктів Свалявської громади.
Якщо свалявські депутати підтримають проєкт, організація отримає погодження на користування мисливськими угіддями строком на 15 років. Утім, для цього ще знадобиться “зелене світло” Закарпатської обласної ради.
Після завершення передбачених процедур Свалявська районна організація Українського товариства мисливців і рибалок повинна буде звернутися до міської ради для визначення розміру плати за користування мисливськими угіддями та укладення відповідного договору.
Окремим пунктом проєкту передбачено, що погодження “не обмежує право Свалявської міської ради Закарпатської області як власника щодо подальшого розпорядження (надання у власність, оренду, зміну цільового призначення тощо) зазначеними земельними ділянками відповідно до норм Земельного кодексу України”.
Нагадаємо, чергова сесія Свалявської міськради відбудеться 25 червня.
