“Укрзалізниця” придбала три нові вагони, які вирушать у рейс у складі потягів до Ужгорода

За інформацією: Суспільне.

Купе в новому вагоні. “Укрзалізниця”/Facebook

"Укрзалізниця" поповнила свій парк трьома новими вагонами. Сьогодні, 19 червня, вони вирушать у перші рейси до Ужгорода. Вагони побудовані на українському підприємстві із залученням понад 150 вітчизняних виробників і постачальників.

Про це повідомили на Facebook-сторінці "Укрзалізниці".

Нові вагони вийдуть на маршрути у складі поїздів №29/30 Київ — Ужгород і №3/4 Запоріжжя — Ужгород через Дніпро.

"Особливо важливим це поповнення парку є в період літніх перевезень, коли попит на подорожі традиційно зростає. Нові вагони дадуть змогу збільшити кількість місць на одних із найпопулярніших маршрутів країни та забезпечити пасажирам комфортніші умови подорожі", — ідеться в повідомленні.

За даними "Укрзалізниці", від початку року компанія поповнила свій парк 15 новими пасажирськими вагонами. Загалом у межах державної програми передбачено постачання 100 вагонів — купейних, інклюзивних і вагонів нового покоління зі збільшеним на 20 років терміном експлуатації. Постачання здійснюватиметься поетапно до травня 2028 року.

Нові вагони обладнані системами кондиціонування, які працюють навіть під час тривалих зупинок завдяки посиленим акумуляторним батареям, вбиральнями зі сповивальними столиками, багаторівневим освітленням, комфортнішими верхніми полицями зі столиками та індивідуальними розетками і USB-портами для заряджання гаджетів.

Також провідники можуть надати дитячі манежі й шахові набори.

Новини Закарпаття