Село Тибава. Фото: Сергій Фізер/Svaliava.net 22 червня у Тибаві вимкнуть світло через планові роботи 20.06.2026 ● 17:01
У понеділок, 22 червня, жителі Тибави, що у Свалявській ТГ, тимчасово залишаться без електропостачання.
Світла не буде протягом восьми годин, інформує Свалявська міська рада.
Як зазначено у повідомленні, світла у Тибаві не буде з 09:00 до 17:00 год. Це повʼязано з проведення планових робіт на електромережах.
Нагадаємо, у Свалявській громаді дитсадки влітку працюватимуть за черговим графіком.
