На Свалявщині дванадцятирічний хлопець впав із моста під час катання на велосипеді

Хлопчик у швидкійТравмованого хлопця госпіталізували до Свалявської лікарні. Фото: з Facebook На Свалявщині дванадцятирічний хлопець впав із моста під час катання на велосипеді 20.06.2026 ● 00:01

Хлопчина зазнав травм, його госпіталізували до Свалявської лікарні.

Близько 21-ї години 19 червня на Свалявщині 12-річний хлопець зазнав травм після падіння з моста в річку під час катання на велосипеді.

Про це інформує Свалявська станція екстреної медичної допомоги у Facebook.

За інформацією медиків, хлопчик не втримав рівновагу під час їзди велосипедом, після чого впав із моста в річку.

На виклик виїхала бригада №1102 пункту екстреної медичної допомоги в Керецьках у складі парамедика Юрія Папіша та екстреного медичного техніка Івана Григи.

Під час огляду медики діагностували у дитини перелом лівої ключиці.

На місці події потерпілому надали необхідну допомогу, провели іммобілізацію ушкодженої кінцівки та транспортували хлопчика до Свалявської міської лікарні для подальшого обстеження й лікування.

Як повідомлялося раніше, на Свалявщині 9-річний хлопчик проковтнув металевий відкривач від банки з напоєм, його госпіталізували.

Джерело

Новини Закарпаття