Травмованого хлопця госпіталізували до Свалявської лікарні. Фото: з Facebook На Свалявщині дванадцятирічний хлопець впав із моста під час катання на велосипеді 20.06.2026 ● 00:01
Хлопчина зазнав травм, його госпіталізували до Свалявської лікарні.
Близько 21-ї години 19 червня на Свалявщині 12-річний хлопець зазнав травм після падіння з моста в річку під час катання на велосипеді.
Про це інформує Свалявська станція екстреної медичної допомоги у Facebook.
За інформацією медиків, хлопчик не втримав рівновагу під час їзди велосипедом, після чого впав із моста в річку.
На виклик виїхала бригада №1102 пункту екстреної медичної допомоги в Керецьках у складі парамедика Юрія Папіша та екстреного медичного техніка Івана Григи.
Під час огляду медики діагностували у дитини перелом лівої ключиці.
На місці події потерпілому надали необхідну допомогу, провели іммобілізацію ушкодженої кінцівки та транспортували хлопчика до Свалявської міської лікарні для подальшого обстеження й лікування.
Як повідомлялося раніше, на Свалявщині 9-річний хлопчик проковтнув металевий відкривач від банки з напоєм, його госпіталізували.
