Головні культурно-мистецькі події на території області, що дозволять організувати відпочинок в Закарпатті у серпні 2015 року, більш цікаво та оригінально.

Відповідно, серед рекомендованих заходів, у серпні 2015 року, інформуємо про наступні події, що зроблять ваш відпочинок в Закарпатті ще цікавішим, а саме:

1 серпня, у місті Ужгород відбудеться концерт українського хіп-хопера ЯрмаК – нова програма «Вставай». Презентація третього альбому та улюблені хіти. Місце проведення: нічний клуб Фантом, початок о 19.00

1 серпня, плануючи відпочинок в Закарпатті, зверніть увагу на “Wild Wild Fest” – перший закарпатський музично-велосипедний фестиваль в Лумшорах. Окрім катання на велосипедах в околицях полонини Руни, Ви зможете послухати чудову музику від: Гуцул Каліпсо, ТРИСТАВІСІМ, Dakooka, Чаламада та Johnny rides band! Також на нас чекають дві гарячі вечірки від Chicarrones Shator та TYSA FM та переглянути фільми. Подробиці на сайті.

9 серпня (неділя), в місті Ужгород, пройде спортивне змагання на воді –Ужгородська регата. Це спортивне змагання, сплав по річці Уж на плавзасобах різної конструкції. До участі запрошуються будь-які не моторні плавальні засоби – човни, надувні човни, плоти і т.д. Вітаються саморобні конструкції, оригінальний декор і костюми. Для учасників: реєстрація – 15:30 – 16:45. Для глядачів: старт – 17:00

14 серпня, вечір української пісні та романсу у замку “Сент Міклош”, смт.Чинадієво., початок 20.00

24 серпня, День Незалежності України. Святкування та урочисті заходи, по містам на території Закарпаття.

Джерело: Олександр Коваль, “Турінформ Закарпаття

Loading...

Залиште свій коментар


Оновити Захисний код